Basen Konradówka

Centrum hotele w Karpaczu  SPA&Wellness, dostępnej w miarę możliwości również dla gości z zewnątrz, którzy nocują w zupełnie innym miejscu. Basen w Konradówce ma 15 metrów długości i 7 m szerokości. Posiada on parę dodatkowych atrakcji - mowa głównie o masującej kaskadzie.

Obok niecki znajduje się tarasik z leżakami i ozdobną zielenią. Po pływaniu można się zregenerować dzięki sesji w jednym z dwóch jacuzzi - gospodarze obiektu mocno polecają wypróbowanie wanny amerykańskiej. Dodatkowy relaks zapewnia całkiem rozbudowany Świat Saun. Do wyboru są trzy rodzaje tych pomieszczeń: klasyczna, sucha sauna fińska, parowa łaźnia w stylu tureckim (wyposażona w system koloroterapii) oraz sauna infrared (na podczerwień).

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wejściówki na hotelowy basen Konradówka dla gości zewnętrznych:

  • ulgowe - 10 zł (cały dzień)
  • normalne, wejścia do 16:00 - 15 zł (1,5 godziny)
  • normalne, wejścia po 16:00 - 25 zł (1,5 godziny)

Obiekt czynny od 7:00 do 21:00

Kameralny obiekt, z którego korzystają głównie goście hotelu w Karpaczu, choć po uiszczeniu opłaty mogą tutaj popływać i wypocząć także osoby postronne. Wymiary basenu to 15×7 m, a więc bicie rekordów sportowych to raczej pod innym adresem. Za to do relaksu będzie jak znalazł. Dostępne są również dwie różne wanny jacuzzi, trzy typy saun oraz zadaszony taras z leżakami.

Komentarze (1)
Anonim 14.05.2019 08:49

Szukamy właśnie z mężem miejsca na urlop, Konradówka brzmi zachęcająco. Szczególnie z tymi atrakcjami SPA :)

Dodaj komentarz