Basen Mercure Square

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Funkcjonujące przy jednym z hoteli centrum rekreacji i wypoczynku spod znaku “SPA&Wellness”. Zapewne tym, co najbardziej zainteresuje chętnych na nie taką znowu małą odrobinę relaksu, jest tutejszy basen.

To może i niewielki, za to porządnie wyposażony obiekt, zaprojektowany przede wszystkim z myślą o miłej, niezobowiązującej rekreacji. Tę mają zagwarantować przede wszystkim masaże wodne o różnej intensywności, kilkuosobowe jacuzzi i sauna. Główna niecka w żadnym razie nie imponuje rozmiarami, przepłynięcie całej długości basenu to kwestia dosłownie paru ruchów. Za to dzieci powinny być zadowolone - płytszy brodzik z małą zjeżdżalnią wydaje się być większy od ogólnie przyjętych standardów.

W Mercure Karpacz Resort prowadzone są też zajęcia fitness - w tym aqua aerobik - ćwiczenia rehabilitacyjne czy zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne. Przy kompleksie działają też wypożyczalnie sprzętu (rowery i narty) oraz korty tenisowe z nawierzchnią z czerwonej mączki.

Cennik

Bilety wstępu na basen dla gości spoza hotelu Mercure Karpacz Resort:

normalne - 20 zł/h lub 30 zł/ 2h

ulgowe (dzieci w wieku 3-12 lat) - 15 zł/h

zajęcia fitnessowe - 10 zł

Mini przewodnik

Część większego kompleksu SPA&Wellness, funkcjonującego przy jednym z hoteli. Działa tutaj coś w typie aquaparku, tyle że w wersji mocno pomniejszonej. Główny basen jest raczej niewielki, ale za to ma kilka odmiennych hydromasaży. Dla dzieci przygotowano płytką, nieregularną nieckę z atrakcją w postaci zjeżdżalni. Do dyspozycji są także sauna oraz jacuzzi.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
14.05.2019 08:47

Byłam kiedyś na wakacjach w Mercure w Karpaczu i nie narzekałam. Mały ale czysty basen, przyjemne miejsce.

Dodaj komentarz
Lokalizacja