Całoroczny wyciąg Winterpol

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wyciąg kanapowy WINTERPOL w Karpaczu - Białym Jarze funkcjonuje przez cały rok. Wygodnymi sześcioosobowymi kanapami dojechać można aż pod dolną stację wyciągu na Kopę. Wyciąg jest dostępny także dla osób niepełnosprawnych. Można nim przewieźć narty, rowery oraz wózki inwalidzkie.

Dzięki osłonom typu bubbles, podczas przejazdu, turyści nie są narażeni na działanie warunków atmosferycznych. Osłony skutecznie chronią bowiem od śniegu, deszczu, wiatru i gradu. Siedziska kanap są podgrzewane, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania tego najnowocześniejszego w Karpaczu wyciągu.

Dzięki zastosowaniu lamp sodowych wyciąg działa od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczoru. Sam wyciąg liczy sobie 600 metrów długości, obejmuje różnicę wzniesień równą 100 metrów i cechuje się imponującą przepustowością - 2800 osób na godzinę.

Jeśli chodzi o sam stok, do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów pozostają 3 trasy o długościach 600m, 800m oraz 1100m. W ramach kompleksu jest tu także przedszkole narciarskie dla najmłodszych, do którego przylega dodatkowo 50 metrowy wyciąg typu "dywan". Trasy są dośnieżane oraz doświetlane, bez problemu zatem można szusować po nich po zmroku.

Cennik

Cennik letni wyciągu kanapowego:


NormalnyUlgowy/Grupowy*
Bilet wjazdowy9zł7zł
Bilet zjazdowy7zł5zł
Bilet w dwie strony12zł8zł

Dzieci do lat 7 - bezpłatnie.

ulgowy bilet przysługuje dzieciom i młodzieży od 8 do 18 lat / grupowy przysługuje grupie powyżej 20 osób.


Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
3.07.2019 08:38

Byłam tam w maju wraz z rodzinką. Bardzo fajny wyciąg, nowoczesny. Przypuszczam, że zimą Winterpol prezentuje się równie dobrze.

Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia