Chata Na Głowie

W Miłkowie, niedaleko szosy prowadzącej z Jeleniej Góry do Karpacza stoi wyjątkowy obiekt. A żeby było śmieszniej stoi on do góry nogami. Ta wyjątkowa w skali regionu i całego południa Polski atrakcja, to Chata Na Głowie, czyli domek z pozoru wyglądający normalnie, lecz obrócony dachem do dołu. Zwiedzanie go to niesamowita przygoda dla dużych i małych.

Jak nietrudno się domyślić, wnętrze domu, czyli jego wszystkie meble, sprzęty, przedmioty codziennego użytku i dodatki są także odwrócone o 180 stopni. Aby natomiast wejść do budynku, należy przekroczyć progi okna szczytowego i rozpocząć swój, co najmniej dziwny, spacer po suficie. Wszystko jest odwrócone, a prawa grawitacji jakby nie działały, co sprawia niesamowite wrażenie i nierzadko powoduje zawroty głowy i trudności z utrzymaniem równowagi.

Chata Na Głowie to także fantastyczne miejsce do zrobienia super oryginalnych zdjęć czy nagrania zabawnych filmików, podczas wykonywania codziennych czynności, w całkiem obcym otoczeniu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

  • Bilet normalny - 20zł
  • Bilet ulgowy - 15zł (studenci, emeryci, niepełnosprawni)
  • Bilet grupowy - 15zł/os (od 15 osób)
  • Bilet grupowy szkolny 12zł/os (od 15 osób - dzieci - od 4 do 16 lat)
  • Bilet rodzinny 30zł (1 dorosły + 1 dziecko)
  • Bilet rodzinny 40zł (1 dorosły + 2 do 4 dzieci)
  • Bilet rodzinny 50zł (2 dorosłych + 1 dziecko)
  • Bilet rodzinny 60zł (2 dorosłych + 2 do 4 dzieci)

W Miłkowie pod Karpaczem wszystko stoi na głowie! No, może nie wszystko, tylko jeden domek, a w nim stoły, krzesła, łóżka, lodówka, a nawet toaleta... Wejście do Chaty na Głowie to prawdziwe wyzwanie dla zmysłu równowagi, kiedy wszystkie otaczające nas przedmioty sugerują, że chodzi się po suficie. Za to każdy może się tu poczuć niczym prawdziwy Spiderman.

Komentarze (1)
Anonim 18.06.2019 08:35

Byliśmy w Chacie na głowie podczas urlopu w Karpaczu. Faktycznie mamy furę zdjęć, które ciągle śmieszą. Myślę, że w tym miejscu będzie się świetnie bawił i duży i mały.

Dodaj komentarz