Chata Na Głowie

W Miłkowie, niedaleko szosy prowadzącej z Jeleniej Góry do Karpacza stoi wyjątkowy obiekt. A żeby było śmieszniej stoi on do góry nogami. Ta wyjątkowa w skali regionu i całego południa Polski atrakcja, to Chata Na Głowie, czyli domek z pozoru wyglądający normalnie, lecz obrócony dachem do dołu. Zwiedzanie go to niesamowita przygoda dla dużych i małych.

Jak nietrudno się domyślić, wnętrze domu, czyli jego wszystkie meble, sprzęty, przedmioty codziennego użytku i dodatki są także odwrócone o 180 stopni. Aby natomiast wejść do budynku, należy przekroczyć progi okna szczytowego i rozpocząć swój, co najmniej dziwny, spacer po suficie. Wszystko jest odwrócone, a prawa grawitacji jakby nie działały, co sprawia niesamowite wrażenie i nierzadko powoduje zawroty głowy i trudności z utrzymaniem równowagi.

Chata Na Głowie to także fantastyczne miejsce do zrobienia super oryginalnych zdjęć czy nagrania zabawnych filmików, podczas wykonywania codziennych czynności, w całkiem obcym otoczeniu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 18.06.2019 08:35

Byliśmy w Chacie na głowie podczas urlopu w Karpaczu. Faktycznie mamy furę zdjęć, które ciągle śmieszą. Myślę, że w tym miejscu będzie się świetnie bawił i duży i mały.

Dodaj komentarz