Kolejka Karpacz Ekspres

Ciekawym przeżyciem i świetną atrakcją w Karpaczu zarówno dla dzieci, dla dorosłych jak i dla seniorów jest wycieczka po Karpaczu i okolicy stylową kolejką turystyczną KARPACZ - EKSPRES. 

Kolejka kursuje w "długie weekendy" w miesiącach maj, czerwiec i wrzesień, oraz we wszystkie dni wolne od nauki szkolnej w okresie od 15 czerwca do 15 września.

Podczas przejażdżki istnieje możliwość zobaczenia takich atrakcji miasta jak:

Na przystanku istnieje możliwość przerwania jazdy, aby zwiedzić interesującą nas atrakcję i późniejszego dokończenia przejazdu według rozkładu.

Całkowita długość trasy przejazdu to 20 km, a czas około 65 minut. Apartament w Karpaczu.

Edyta Edyta
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik przejazdu kolejką KARPACZ-EKSPRES:

  • Dorośli - 19zł,
  • Dzieci do lat 12 - 12zł,
  • 1 przystanek - 8zł.

Bilet rodzinny (zniżka obowiązuje przy wykupie biletów na całą trasę):

  • Rodzice z jednym dzieckiem - 10% zniżki,
  • Rodzice z dwojgiem i większą ilością dzieci - 20% zniżki.

Doskonały i sprawdzony sposób na to, by bez większego wysiłku przemieszczać się pomiędzy co ciekawszymi zakątkami i atrakcjami w Karpaczu. Sama jazda pojazdem wystylizowanym na ciuchcię z wagonikiem również może dostarczyć nieco przyjemności. I to nie tylko związanych z podziwianiem widoków zza “okna”. Szkoda tylko, że kolejka nie kursuje przez cały rok.

Komentarze (2)
Edyta Edyta 8.09.2015 20:57

Ta kolejka w Karpaczu do dobry pomysł! Jednego dnia można pozwiedzać różne miejsca. Już wiem, jak spędzić czas z maluchem!

Anonim 31.07.2019 08:40

Jak kiedyś byłam w Karpaczu to widziałam jak ta kolejka kursuje po miasteczku. W tym roku jedziemy ponownie i tym razem skorzystamy i przejedziemy się.

Dodaj komentarz