Kręgielnia Karolinka

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W Centrum Szkoleniowo–Rekreacyjnym „Hotel Karolinka”, w specjalnie przygotowanej strefie rozrywki znajduje się nowoczesny, dwutorowy, pełnowymiarowy bowling z elektronicznym systemem zliczania punktów.

Obiekt z darmowym Wi-Fi dysponuje doskonałymi warunkami dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi. Obok torów do kręgli znajdują się również sala bilardowa, stanowiska do gry w rzutki, piłkarzyki, siłownia i stół do tenisa stołowego. Doskonałym miejscem do zajęcia najmłodszych jest również kącik dziecięcy.

Mini przewodnik

Strefa rozrywki centrum szkoleniowo-rekreacyjnego Karolinka jest znakomicie przygotowana na przyjęcie najróżniejszych typów gości. Dzieci znajdą całe mnóstwo ciekawych i rozwijających zajęć w dedykowanym im kąciku, kiedy ich rodzice będą oddawać się zabawie. Do dyspozycji są m.in. 2 tory do kręgli, bilard, ping-pong, piłkarzyki, rzutki czy ćwiczenia na siłowni.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
24.07.2019 08:43

No myślę, że ta kręgielnia w hotelu Karolinka może być niezłą atrakcją przy pobycie w Karpaczu lub okolicach, tym bardziej, że jest dziecięcy kącik, mam nadzieje dość rozbudowany. Można wtedy oddać się trochę rozrywce a dzieci są pod naszym okiem i również świetnie się bawią.

Dodaj komentarz
Lokalizacja