Loty balonem

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Być wolnym jak ptak, patrzeć na cały świat z góry - jedno z odwiecznych marzeń człowieka. Zdjęcia z dronów są niezwykle efektowne, wszelako to tylko namiastka podziwiania widoków na własne oczy. Pełniejsze, głębsze przeżycia i o niebo lepsze panoramy zapewni wzbicie się w przestworza balonem.

Taka podniebna wycieczka już sama w sobie jest nie lada atrakcją. A dzięki specjalnym fotelom lotniczym, niezapomnianą balonową przygodę mogą przeżyć również osoby niepełnosprawne i seniorzy z ograniczoną mobilnością. Lot może być też częścią czegoś większego - do wyboru są m.in. wyprawy nocne, warsztaty fotograficzne, skoki ze spadochronem, ślub i zaręczyny w przestworzach, romantyczny lot z noclegiem w jednym z magicznych obiektów Doliny Pałaców i Ogrodów, koncert z muzyką na żywo, pościg za balonem w grupie i wiele, wiele więcej.

Na wyprawę balonem, wzbogaconą o rozmaite dodatki i atrakcje, można się wybrać z każdego punktu startowego, gdzie tylko będzie dość wolnej przestrzeni, w dowolnie wybrane miejsce. Przelot nad Karkonoszami i królową Sudetów Śnieżką, niepowtarzalne Góry Izerskie, Zamek Czocha - co kto lubi i zechce. Wszystko zależy od marzeń, wyobraźni, zasobności portfela i… pogody.

Cennik

Cennik:

  • 499 zł
Mini przewodnik

Niezapomniane przeżycie, które może wzbogacić mnóstwo ważnych chwil. Rozmaite loty widokowe nad górami - zarówno Karkonoszami, jak i Izerami - są dostępne dla każdego, za sprawą specjalnych foteli lotniczych. A to dopiero początek. Silne emocje wywołają również zaręczyny/ślub w przestworzach, skok spadochronowy czy podniebna wycieczka z koncertem na żywo.

Galeria

Opinie

Anonim
24.06.2022 11:05

Anonim
24.06.2022 11:03

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja