Mountainboard

Mountainboard to letnie połączenie deskorolki i snowboardu. Jazda na mountainboard'zie odbywać się może na nieużywanych w lecie stokach lub specjalnych szlakach i torach. Deska taka przystosowana jest do zjazdów po trawie, asfalcie czy kamieniach (zależy to tylko od kół i rodzaju decka, elastomerów lub sprężyn).

Już jedna godzina szkolenia wystarczy, by móc swobodnie szaleć po trawie na desce. Szczególnie powinni ucieszyć się z tego miłośnicy sportów zimowych, uwielbiający zimowe dyscypliny, zwłaszcza snowboard. A jeździć może w zasadzie każdy, od zaledwie kilku lat wzwyż, bez ograniczeń wiekowych. To bardzo przyjemna atrakcja dla każdego.

Podczas szkolenia, instruktor dobiera odpowiednią deskę, zapoznaje śmiałków ze sprzętem i technikami jazdy, uczy sterowania i hamowania oraz pomaga w pokonywaniu trudnych form terenu. Nauka jazdy na mountainboardzie zazwyczaj odbywa się na górnej stacji wyciągu Winterpol, niedaleko Dzikiego Wodospadu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 4.07.2019 08:37

Ale czad! Nawet nie wiedziałam, że jest jazda na mountainboardzie w mojej okolicy! Muszę wybrać się do Karpacza i spróbować.

Dodaj komentarz