Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO obejmuje dwa piętra ekspozycji i 9 sal tematycznych, z makietami wykonanymi z klocków LEGO. To fantastyczna atrakcja dla dzieci i dorosłych, będących zafascynowanymi klockami i techniką.

Znajdują się tu m.in. makiety najciekawszych tematycznie serii Lego (Miners, Atlantis, Star Wars, Technic, City i wiele innych), jak również wiele autorskich budowli. Dużo emocji i radości z pewnością sprawi każdemu zwiedzającemu to, że sam może uruchomić np. pociąg, posterować maszyną budowlaną lub wprawić w ruch najróżniejsze elementy każdej z makiet, dzięki czemu staną się one małym światem tętniącym życiem. Ciekawscy też znajda tu coś dla siebie, gdyż mogą dowiedzieć się interesujących rzeczy odnośnie modeli znajdujących się w ekspozycji. Przy każdej bowiem z gablot zostały umieszczone tabliczki prezentujące najciekawsze informacje o każdym z modeli/budowli.

Dzięki Prywatnemu Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego można choć przez chwilę poczuć się jak dziecko i pobudzić swoją wyobraźnię. Bez względu na wiek, po obejrzeniu projektów można spróbować swoich sił, wykazać się kreatywnością i na miejscu stworzyć równie nietypowe budowle, jak te dopiero co obejrzane. By przedłużyć beztroskie chwile kreatywnej zabawy, można skorzystać z zasobów mieszczącego się wewnątrz sklepu.

Edyta Edyta
1.01.1970 01:00

Edyta Edyta
1.01.1970 01:00

Edyta Edyta
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

  • 1 osoba 19zł
  • 2 osoby 33zł
  • 3 osoby 47zł
  • 4 osoby 61zł
  • 5 osób 74zł

Prawdziwy raj dla dzieci - dwa piętra ekspozycji i 9 sal tematycznych. Wśród konstrukcji znajdziemy zarówno zwyczajne, pudełkowe zestawy dostępne do kupienia w sklepie, interaktywne makiety, jak i w pełni autorskie budowle. Co najlepsze, częścią z nich można się samemu pobawić, np. uruchomić pociąg, posterować maszyną budowlaną czy wprawić w ruch elementy makiet.

Komentarze (2)
Edyta Edyta 5.09.2015 22:32

Najmłodsi na pewno będą pod wrażeniem tego, co zobaczą w Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO w Karpaczu. Te Muzeum to również świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Anonim 1.08.2019 08:43

Byłam z siostrzeńcami w tym Muzeum Techniki i Budowli z klocków Lego jak mój syn był jeszcze w brzuchu :) Myślę, że teraz już urósł na tyle, że czas wybrać się do Karpacza ponownie, na pewno mu się spodoba tak jak i jego kuzynostwu.

Dodaj komentarz