Paintball Dolny Śląsk

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Proshot to właściwe miejsce  na paintball i imprezy integracyjne dla firm, czy wieczór kawalerski. Posiadamy w ofercie szereg mobilnych dyscyplin strzeleckich, dzięki czemu tworzymy ciekawe i zróżnicowane ramy dla imprez na całym Dolnym Śląsku.

Jesteśmy z wami od 2012 roku. W tym czasie rozwinęliśmy się i dziś możemy zaproponować gotowe i sprawdzone rozwiązania na imprezy integracyjne, czy wieczór kawalerski.

W Proshot możesz skorzystać z wielu aktywności i atrakcji niezależnie od wieku i umiejętności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ strzelectwo, jak paintball, archery tag, czy łuki możemy adaptować do konkretnych potrzeb i możliwość. Nasi najmłodsi goście to już sześciolatkowie!

Posiadamy szeroką lecz spójną ofertę na aktywności strzeleckie. Jesteś pewni, że zawsze przebijemy konkurencję jakością imprez, skalą i ilością dodatków do gry. Każde, nawet najmniejsze wydarzenie, jest dla nas ważne.

Zapewniamy markowy i najlepszy w swojej klasie sprzęt. Podejmiemy się organizacji dużych imprez integracyjnych, zróżnicowanych wieczorów kawalerskich, czy zajęć strzeleckich paintball dla dzieci w wieku od 7 lat.

W paintballu osiągnęliśmy wprawę do tego stopnia, że z powodzeniem realizujemy rozgrywki na terenie całego województwa. Mobilny poligon to nasza autorska instalacja, dzięki której zagrasz w paintball we wskazanym miejscu.

Organizację tego kluczowego momentu w życiu każdego mężczyzny warto oddać w ręce doświadczonych fachowców. Chętnie przyjedziemy i zorganizujemy dla ciebie to ważne wydarzenie w ramach oferty mobilnej.

Jesteśmy odpowiedzialnym organizatorem imprez firmowych, spotkań pracowniczych, czy zadań zleconych. A dzięki rozwiązaniom mobilnym możemy uatrakcyjnić takie wydarzenie w dowolnym miejscu na Dolnym Śląsku.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja