Park Bajek

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Park Bajek to magiczne, baśniowe miejsce, jedyne takie, gdzie na świeżym powietrzu, podążając leśnymi ścieżkami można napotkać bajkowe chatki, kryjące w sobie ciekawe opowieści, tj. "Królowa Śniegu", "Jaś i Małgosia", "Talary z gwiazd", "Żabi król", "Czerwony kapturek", "Śpiąca królewna", "Kopciuszek", "Kot w butach", "Pinokio", "Roszpunka" i "Calineczka".

W Parku, dzieci mogą także wdrapać się na szczyt mini Śnieżki, zobaczyć z bliska makietę obserwatorium meteorologicznego i schroniska, czy przejść tajemniczym tunelem ze skarbem Ducha Gór. Do zabawy służą też liczne gry wodne i dostępny tuż obok letni tor pontonowy Summer Tubing. W zimie Park Bajek jest nieczynny.

Mini przewodnik

Magiczny zakątek na świeżym powietrzu, w którym na najmłodszych czekają baśniowe postaci i opowieści. Takie jak “Jaś i Małgosia”, “Kot w Butach”, “Żabi król”, “Pinokio” czy “Talary z gwiazd”. Dodatkowym plusem będzie plac zabaw. Tutaj, obok typowych zjeżdżalni i huśtawek, działają takie stacje jak tunel ze skarbem, mini Śnieżka do wspinaczki czy tor pontonowy.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (3)
MichałMichał
22.08.2015 10:12

Park Bajek w Karpaczu to atrakcja warta odwiedzenia - dzieci świetnie się bawiły.

EdytaEdyta
26.09.2015 15:24

Jak przyjadą znajomi z dziećmi, to myślę że Park Bajek Karpacz będzie dla maluchów fajną niespodzianką!

Anonim
23.07.2019 08:29

No, widzę, że mam już rozrywkę na zbliżający się weekend dla synka. Myślę, że park bajek w Karpaczu będzie dla niego super atrakcją.

Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia