Hala Wspinaczkowa Pochylnia

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Ściana wspinaczkowa Pochylnia w Jeżowie Sudeckim obok Jeleniej Góry, to fantastyczna atrakcja ruchowa dla każdego, zróżnicowana pod względem poziomów trudności i kątów nachylenia tras wspinaczkowych. To miejsce, gdzie powspina się każdy, mniej lub bardziej zaawansowany wspinacz, dziecko lub dorosły.

Na 307 m2 powierzchni, przypominającej skalne piaskowcowe, wytyczono za pomocą specjalnych uchwytów ponad 150 różnych dróg wspinaczkowych, od formacji połogich do przewieszonych oraz logicznie oznaczonych tym samym kolorem.

Użytkownicy ścianki mogą przeszkolić się z metod asekuracji, wynająć instruktora, wypożyczyć lub kupić pełny sprzęt wspinaczkowy, a nawet zorganizować grupowe imprezy, typu urodziny. Wyłożone pianką polietylenową podłoże hali wspinaczkowej, profesjonalne zabezpieczenia oraz doświadczeni instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę w ruchu.

Mini przewodnik

Nowoczesna hala dla miłośników sportowej wspinaczki. Pochylnia to ponad 300 metrów kwadratowych wzorowanych na piaskowcach ścian, którym daleko do idealnego pionu i gładkości. Chwyty wszelkiej wielkości i kształtów tworzą ok. 150 dróg, którymi można wdrapać się na sam sufit. Są tu zarówno trasy niezwykle trudne, jak też łatwe odcinki dla początkujących i małych dzieci.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
10.06.2019 09:06

Ściana wspinaczkowa w Jeżowie Sudeckim to cud sprawa, jeżdżę co jakiś czas ponieważ mieszkam w niedalekiej okolicy. Sport z ciutką adrenaliny - polecam.

Dodaj komentarz
Lokalizacja