Stadnina Koni Karkonoskie Siodło

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Stadnina Koni Karkonoskie Siodło to idealne miejsce dla dzieci i dorosłych, dla amatorów i pasjonatów sportów konnych. Ta przepiękna stadnina położona u podnóża Karkonoszy, znajduje się w Kostrzycy, nieopodal Karpacza.

Właściciele prowadzą stajnię rekreacyjną i pensjonat dla koni. Jest tu również kilka kucyków, idealnych na przejażdżki dla mniejszych dzieci. Stajnia specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży, a nauka obywa się w klasycznym stylu, na świetnie przygotowanej ujeżdżalni. Ponadto istnieje możliwość przyjazdu na wypoczynek nawet z własnym koniem, bowiem do dyspozycji gości pozostają malownicze pastwiska, wybiegi i ujeżdżalnia odkryta o wymiarach 45x26 m.

Oprócz koni spotkać tu również można i inne zwierzęta, takie jak psy, koty, kozy czy nawet bociany. To fantastyczne miejsce na rodzinny wypoczynek, w aktywny sposób.


UWAGA - stadnina w Karkonoskim Siodle oferuje jazdy konne wyłącznie dla gości hotelowych ośrodka.


Mini przewodnik

Pewny i sprawdzony adres, jeśli chodzi o aktywne spędzanie czasu. Jazda konna to gwarancja wspaniałych wrażeń i dla dorosłych, i dla dzieci. W stadninie w Kostrzycy pod Karpaczem oczekuje kilka gatunków koni oraz kucyków. Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej, to doskonałe miejsce, by w pięknych okolicznościach przyrody rozpocząć przygodę z jeździectwem.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia