Stok narciarski Kolorowa

Rzadko zdarza się, aby w zimowych kurortach narciarskich w Polsce, stok znajdował się w samym centrum miejscowości. W Karpaczu jednak właśnie tak jest ze stokiem Kolorowa. To sztucznie dośnieżany, ratrakowany i oświetlony stok narciarski, świetnie nadający się do zjazdów dla początkujących narciarzy i snowboardzistów oraz oczywiście dla dzieci.

Stok wyposażony jest w wyciąg orczykowy typu „Dopellmayer”, o długości 375 metrów i przepustowości 1000 osób na godzinę. Sam stok liczy sobie natomiast 350 metrów długości i obejmuje różnicę wzniesień równą 77 metrów. Średnie nachylenie wynosi tutaj 22%.

Na Kolorowej dostępny jest także jeszcze drugi, krótszy wyciąg orczykowy, o długości 100 metrów, nadający się idealnie dla dzieci i dla osób stawiających pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie.


Do dyspozycji miłośników zimowych szaleństw, na miejscu są także wypożyczalnia sprzętu oraz instruktorzy narciarstwa i snowboardu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 1.07.2019 09:18

Kolorowa kojarzy mi się przede wszystkich z torem saneczkowym, ale w tym roku podczas Ferii skorzystaliśmy z oferty stoku narciarskiego. Wykupiliśmy dla córki kilka godzin jazdy z instruktorem narciarstwa i młoda w przyszłym sezonie będzie już prawdopodobnie zasuwać samodzielnie :)

Dodaj komentarz