Strzelnica golfowa Golf Range

Fantastyczną atrakcją dla osób w każdym wieku będzie w Karpaczu strzelnica golfowa Golf Range, zlokalizowana w sezonie letnim przy ulicy Szkolnej w Karpaczu, na stoku narciarskim “Pod Wangiem”.

Jest to miejsce, w którym świetnie poczują się zarówno osoby dopiero uczące się pierwszych uderzeń kijem golfowym, jak i Ci zaawansowani, którzy mają ochotę doskonalić swoje zdobyte wcześniej umiejętności. Ze względu na charakter podłoża, którym jest tak naprawdę świetnie prosperujący w zimie stok narciarski, na strzelnicy można z powodzeniem ćwiczyć celność oraz zarówno mocne i dalekie, jak i krótsze uderzenia, różnymi kijami i zmiennymi technikami.

Do dyspozycji graczy oddano profesjonalny sprzęt (dla dorosłych i dla dzieci) oraz 6 wygodnych stanowisk. Jeżeli jednak ktoś ma ochotę potrenować uderzenia z trawy, nie jest to problemem.

W każdym dniu dokonywane są tu również pomiary, a co za tym idzie gracze mogą zawalczyć o rekord dnia lub nawet rekord pola.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 5.07.2019 09:08

Byliśmy na strzelnicy golfowej Golf Range wraz z narzeczonym jakiś czas temu, bardzo przypadła nam do gustu ta atrakcja. Polecam.

Dodaj komentarz