Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica

  • Adres Karpnicka 3
    58-531 Łomnica
  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wystawa „Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica”

Podróż w czasie

W zabytkowych pomieszczeniach na parterze i pierwszym piętrze Dużego Pałacu oraz w pałacowej piwnicy poznają Państwo dawną kulturę i życie codzienne mieszkańców pałacu. Po wystawie prowadzi ponad 60 krótkich filmików, które przedstawiają wiele ciekawostek z życia poprzednich właścicieli majątku, jak szlachetnej damy dworu lub bogatego handlarza lnu. Zanurzycie się Państwo w pracowitą codzienność i różnorodność zadań służby m.in. kucharki, pokojowej lub woźnicy. Przeżyjecie losy mieszkańców pałacu zarówno w złych jak i dobrych czasach. Z pewnością zaskoczy Was także odtworzona z lat 60tych ubiegłego wieku klasa szkolna.

W tę podróż w czasie, dzięki aplikacji, mogą Państwo wybrać się ze swoim smartfonem lub jednym z naszych tabletów. Zwiedzającym udostępniamy słuchawki. Historie można obejrzeć chronologicznie lub wybierać je samemu, ponieważ każda tworzy osobną całość. Proponowany średni czas zwiedzania od 1-1,5 h, ale można oczywiście również obejrzeć wszystkie filmy, co zajmie do 3 h. Alternatywnie grupa może zwiedzać pomieszczenia indywidualnie i na zakończenie obejrzeć 15 lub 35 minutowy film w zlokalizowanej w piwnicy sali kinowej.Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
7.05.2019 08:53

Byłam w Pałacu Łomnica i to faktycznie jest podróż w czasie., Stroje i wystrój jak z kadru filmowego, polecam każdemu kto będzie w okolicy :)

Dodaj komentarz
Lokalizacja