Wyciąg Żółwik dla dzieci w Karpaczu

Przedszkole narciarskie i zimowy park zabaw, sąsiadujące (i zdaje się w pewnym wymiarze współpracujące) ze Stacją Narciarską „Pod Wangiem”. Doświadczeni, posiadający już pewne umiejętności miłośnicy białego szaleństwa raczej nie mają czego tutaj szukać – chyba, że odrobiny sportowej, nie do końca typowej rozrywki.

Stok przy „Żółwiku” ma niespełna 100 metrów długości, a różnica poziomów wynosi ledwie 10 m. Wyzwanie dla narciarskich wyjadaczy żadne, za to dla nowicjuszy – doskonałe warunki. Wyciąg to wygodna i niegwałtowna wyrwirączka o przepustowości 120 osób na godzinę. Dzięki sztucznemu oświetleniu zjeżdżać można do późnych godzin wieczornych.

Jazda na deskach w dół stoku to tylko jedna z kilku interesujących możliwości. Tuż obok uruchamiany jest nieźle zakręcony tor snowtubingowy, jest stok do jazdy na sankach, a także iście lunaparkowa atrakcja – narciarska karuzela. Zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale też równie dobrze uczy utrzymywać równowagę i prawidłowego prowadzenia nart.

Cena biletu na stok "Żółwiku” dla dzieci w Karpaczu

Karnet na tor snowtubingowy - od 19 zł

Karuzela dla maluchów - przejazd po 2 zł

Szkolenia u instruktorów narciarstwa - indywidualne od 70 zł, grupowe od 25 złDodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Karnet na tor snowtubingowy - od 19 zł

Karuzela dla maluchów - przejazd po 2 zł

Szkolenia u instruktorów narciarstwa - indywidualne od 70 zł, grupowe od 25 zł

Komentarze (1)
Anonim 15.05.2019 08:53

Czaje się żeby pojechać w zimie z synem, będzie miał wtedy 3,5 roku więc możliwe, że będzie się już nadawał :) Mieszkamy w okolicy Karpacza więc "Żółwik" będzie nam po drodze.

Dodaj komentarz