Wystawa Klocków Brick City

W Szklarskiej Porębie, Jeleniej Górze i okolicznych miastach nie brakuje atrakcji, które co roku przyciągają do nich tysiące turystów. Jedną z nich jest teraz także przygotowana przez nas nowa wystawa klocków LEGO® w Szklarskiej Porębie. Jest to interaktywna ekspozycja klocków LEGO®. Można tu zobaczyć wielkie makiety: Elves, Friends, City, morską bitwę piratów, makietę z kolejkami, dużą ekspozycję LEGO® Star Wars, Western City, a dla najmłodszych Tomek i Przyjaciele z serii LEGO® Duplo oraz wiele innych modeli.


Zapraszamy do wspólnej podróży po magicznym świecie plastikowych klocków, które od lat podbijają serca dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz wystawy klocków LEGO® w Szklarskiej Porębie zachęcamy również do zabawy klockami w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Dzieci i młodzież znajdą w niej pojemniki z klockami, dzięki którym będą miały okazję, by wykazać się swoją kreatywnością. W Szklarskiej Porębie klocki LEGO® dostępne są też w sprzedaży w sklepie funkcjonującym przy wystawie. Zapewniamy bogatą ofertę modeli i atrakcyjne ceny LEGO®.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 9.05.2019 08:37

Byłam na wystawie LEGO zarówno w Szklarskiej Porębie jak i Karpaczu, wspaniała sprawa. Syn zachwycony ponieważ aktualnie przeżywa fascynacje klockami :)

Dodaj komentarz