Aquapark w Hotelu Sandra SPA

Hotel Sandra oferuje baseny i pod dachem, i na świeżym powietrzu (z podgrzewaną wodą) – czynny w sezonie letnim, o wymiarach 10x16 metrów. Na zewnątrz można również skorzystać z jacuzzi. Orzeźwiająca kąpiel, opalanie na leżakach lub usypanej piaszczystej plaży i świeże górskie powietrze: połączenie idealne.

Wewnątrz kompleksu, atrakcji jest jeszcze więcej. W dwóch basenach będziemy mogli ulżyć napiętym mięśniom i zrelaksować całe ciało. Do wyboru woda gorąca (38°C) lub zimna (16°C). Wodne oraz wodno-powietrzne masaże, podwodny aerobik oraz ćwiczenia rehabilitacyjne, a do tego sauny (fińska i rosyjska), łaźnie (parowa i aromatyczno-ziołowa) i inne stanowiska odnowy biologicznej – świetne by zrzucić z siebie zmęczenie.

Goście z żyłką sportowca będą mogli skorzystać z części sportowej. Na basenie 25-metrowym poprawiać czasy można na 4 torach. Mocniejsze wrażenia zaoferują 4 zjeżdżalnie o zróżnicowanej długości (od 116 do 69 metrów) i z dodatkowymi atrakcjami – na pontonach lub wyjątkowo dynamiczne Turbo i Wirujący Bąk.

Również dzieci będą się dobrze bawić. Niecka dla najmniejszych ma 20, 40 oraz 80 cm głębokości. Frajdę najmniejszym sprawią tryskające wodą fontanny w kształcie zwierząt. Nie brakuje małych zjeżdżalni, są również piaskowe wysepki – idealne do odpoczynku po zabawie.

Kompleks znajduje się przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Osobne wejście do części basenowej znajduje się na prawo od wejścia głównego do obiektu. Hotelowi goście mają darmowy wstęp do parku wodnego.

Dodano: 2016-05-23
Komentarze (0)
Dodaj komentarz