Bezpłatny kurs

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza Panie w wieku od 15 do 64 lat (wymagane min. wykształcenie średnie ) na bezpłatny kurs „Opiekunka dzieci do lat 3”. W ramach kursu zostanie przeprowadzone 280 godzin szkolenia w tym zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Dodatkowo każda z uczestniczek będzie mogła wziąć udział w 60 godzinnym kursie obsługi komputera oraz kursie prawa jazdy. Przewidziane są stypendia oraz zwrot kosztów dojazdu dla osób dojeżdżających spoza powiatu M. Jelenia Góra.

Po odbyciu całego cyklu szkolenia będzie możliwość podjęcia 5-miesięcznego stażu zawodowego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pegaz.
Ukończenie kursu gwarantuje uzyskanie kwalifikacji zawodowych, uprawniających do pracy jako opiekunka dzieci do lat 3 w żłobku lub klubie dziecięcym (zgodnie z „Ustawą z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3”). Potwierdzeniem zdobycia kwalifikacji będą wystawione zaświadczenia oraz certyfikaty.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie formularzy rekrutacyjnych do dnia 11 czerwca 2014 roku do godz. 16:00. Formularze można wysłać na adres mailowy pegaz_ngo@o2.pl lub przekazać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Pegaz w Jeleniej Górze na ul. Groszowej 7 (III p.)

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 75 75 23 230 lub na stronie Stowarzyszenia www.pegaz-ngo.pl

Formularze zgłoszeniowe dostępne po kliknięciu w poniższy link:
Lub na stronie www.pegaz-ngo.pl w zakładce AKTUALNOŚCI

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Człowiek – najlepsza inwestycja.”

Dodano: 2014-06-04
Komentarze (0)
Dodaj komentarz