Dlaczego warto korzystać z usług Evisa Express?

Evisa Express to Elektroniczny System Autoryzacji Podróży, dzięki któremu uzyskamy elektroniczną wizę w szybki i łatwy sposób. Co daje korzystanie z usług evisa.express? Jakie korzyści są z tym związane?

Na stronie https://evisa.express/pl znajdziemy ciekawą ofertę uzyskania wizy elektronicznej, której będziemy potrzebować podczas dalekich podróży. Jest to dokument będący odpowiednikiem tradycyjnej wizy, jaką możemy uzyskać w konsulatach. Serwis daje możliwość uzyskania tego dokumentu za pomocą drogi elektronicznej (eTA i e-wiza).

Zaletą takiego rozwiązania jest wygoda i szybkość uzyskania wizy bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie wypełnić i opłacić wniosek, a po tych czynnościach otrzymamy na nasz adres e-mail wizę.

Elektroniczna Autoryzacja Podróży

Elektroniczna Autoryzacja Podróży (eTA) jest dokumentem, które wymagają niektóre kraje podczas przekroczenia granicy. Jest on przypisany elektronicznie do paszportu i dotyczy krajów, które są zwolnione z obowiązku wizowego (także Polski). Inaczej mówiąc, jest niezbędnym dokumentem pozwalającym uzyskać wstępną zgodę na podróż do danego państwa.

Złożenie wniosku

Korzystanie z usług evisa.express opiera się na złożeniu wniosku drogą elektroniczną. W tym serwisie proces ten jest bardzo szybki i przejrzysty, dzięki czemu z łatwością go wykonamy. Trzeba jedynie zastosować się do trzech kroków. Po pierwsze należy wybrać miejsce podróży. Po drugie należy wprowadzić odpowiednie informacje z paszportu do wniosku o wizę i dokonać płatności drogą elektroniczną. Ostatnim etapem jest sprawdzenie, czy otrzymaliśmy wiadomość na swój e-mail.

Evisa Express jest niezależną agencją, oferującą profesjonalną pomoc w uzyskaniu wizy. Benefity korzystania z naszego portalu donoszą się do kwestii komfortu klienta i dodatkowych udogodnień.

Czego będziemy potrzebować podczas aplikowania?

Proces aplikacji o e-wizę i eTA jest bardzo prosty. Pamiętać należy o tym, aby posiadać ważny numer paszportu. Zalecane jest, aby ten dokument był ważny co najmniej 6 miesięcy od daty przyjazdu do danego kraju. Jeśli posiadamy inny dokument niż paszport, nie powinniśmy składać wniosku o e-wizę, gdyż może zostać on anulowany.

Kolejną kwestią, o której warto pamiętać jest możliwość wykonania płatności drogą elektroniczną. Za aplikację możemy zapłacić kartą debetową lub kredytową, np. Mastercard, VISA, jak i innymi. Dokonanie płatności online pozwoli znacznie przyspieszyć proces uzyskania e-wizy i jest komfortowym rodzajem wykonania płatności za otrzymany dokument.

Podczas wypełniania formularza nie pomińmy kwestii ważnego adresu e-mail. Wszystkie wysyłane informacje trafią właśnie na ten adres, dlatego powinien on być aktualny.

Zalety korzystania z usług Evisa Express

Przede wszystkim dzięki temu serwisowi zaoszczędzimy czas i stres związany z wizytami w danych placówkach. Procedury są jasno określone i każdy powinien z łatwością je wykonać w domu, posiadając dostęp do internetu i potrzebne dokumenty. Wszelkie czynności są dokładnie określone w elektronicznym formularzu, który precyzyjnie wskazuje, co po kolei trzeba zrobić, aby uzyskać e-wizę. Natychmiast po wysłaniu formularza i opłaceniu e-wizy otrzymamy na adres e-mail potwierdzenie dotyczące otrzymania zgłoszenia. Co ważne, możemy także złożyć wniosek dla swoich bliskich i znajomych, a nie tylko dla siebie.

Wsparcie profesjonalistów

Usługi Evisa Express opierają się na wsparciu doświadczonych specjalistów, którzy na każdym etapie korzystania z usługi służą pomocą i odpowiedziami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jeśli wnioskodawca podczas korzystania z oferty dostrzeże pewne przeszkody, wtedy profesjonalny zespół doradza i pozwala zakończyć proces uzyskania e-wizy powodzeniem.

Z pomocy możemy skorzystać wykonując rozmowę telefoniczną z pomocą techniczną lub kontaktując się z nimi pocztą elektroniczną. Warto podkreślić, że zespół oferuje wsparcie w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, a nawet chińskim, co jest sporym ułatwieniem. Zgłoszenie wniosku powinno odbyć się bez żadnych przeszkód, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Gwarantowane usługi

Jeśli klient złoży wniosek, który nie zostanie poprawnie rozpatrzony, wtedy płatność zostaje zwrócona bez żadnych kosztów dla wnioskującego. To samo dotyczy kwestii korekty wniosku - serwis poprawi wszelkie błędy bez większego problemu.

Działając w zgodzie z warunkami usługi, Evisa Express zapewnia, że zwrot kosztów za anulowanie wniosku zostanie wykonany jak najszybciej. Jeśli chodzi o formularz dotyczący zwrotu pieniędzy - należy przesłać do za pomocą poczty elektronicznej. Procedura zwrotu środków odbywa się w przeciągu kilku dni, natomiast przelew zostaje wykonany na określony rachunek bankowy osoby wnioskującej.

Wybierając się w daleką podróż warto pamiętać o tym, że niekiedy wymagane jest posiadanie eTA lub e-wizy. Z łatwością uzyskamy taki dokument na stronie evisa.express.pl, ciesząc się jasnymi wskazówkami i doradztwem na każdym etapie składania formularza. Pomoc profesjonalistów jest w tym przypadku nieoceniona, jednakże łatwość złożenia wniosku jest dodatkowym atutem.

Dodano: 2019-10-28
Komentarze (0)
Dodaj komentarz