Eko Architektura - producent domów z drewna

Nasza firma Eko Architektura od ponad dziesięciu lat funkcjonuje na rynku związanym z architekturą. 

Nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania i staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasi pracownicy ciągle śledzą bieżące tendencje cenowe, dzięki czemu możemy opracować atrakcyjne i warte uwagi oferty. Jako jedyni na rynku do każdego zestawu dołączamy okna i drzwi najwyższej jakości. Są one wykonane ze sprawdzonych materiałów, dzięki czemu zabezpieczają wnętrza przed nieszczelnością i hałasami z zewnątrz. Nasze standardowe domki, produkujemy w przeciągu dwóch do maksymalnie trzech tygodni od chwili zamówienia. Jeżeli ktoś nie jest w stanie znaleźć w naszej ofercie idealnego dla siebie rozwiązania, nasi specjaliści z powodzeniem mogą wykonać plan domku na indywidualne zamówienie! W ekipie pracują fachowcy najwyższej klasy, którzy są w stanie zrealizować dowolne koncepcje. Warto także wspomnieć, że oferujemy bardzo szeroką gamę produktów. W naszych katalogach mogą Państwo znaleźć: domki ogrodowe, całoroczne, letniskowe, garaże, altanki, wiaty i wiele innych.

Dz: Dla kogo przeznaczone są domki ogrodowe?

PB: Chyba każdy z nas uwielbia spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Natura uspokaja i odpręża, pozwala na pełny odpoczynek. Dlatego domki ogrodowe to doskonałe rozwiązanie niemal dla każdego. W ostatnim czasie stały się one niezwykle popularne i na ich zakup decyduje się naprawdę wiele osób. Domki firmy Eko Architektura są bardzo atrakcyjną dekoracją ogródków. Mogą one pełnić funkcje altanki lub składziku na meble i narzędzia. Jednak to nie jest ich jedyne przeznaczenie. Z powodzeniem można zdecydować się na ustawienie ich na działach wypoczynkowych. W naszym katalogu znajduje się bardzo szeroki wachlarz modeli, także takich które mogą pełnić funkcje mieszkalną w czasie wyjazdów wypoczynkowych. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie. 


Dz: Dlaczego warto przebywać w domach z drewna?

PB: Drewniane domy to bardzo zdrowe i ekologiczne rozwiązanie. Nasze modele są wyprodukowane z drewna pochodzącego z drzew iglastych, które rosną na północy. Zawierają one w sobie specjalne olejki eteryczne, które bardzo pozytywnie działają na drogi oddechowe i płuca. Dlatego wszystkie osoby, które mają różne schorzenia związane z oddychaniem, powinny jak najczęściej przebywać w drewnianych pomieszczeniach. Warto też wspomnieć, że drewniane wnętrza sprzyjają odpoczynkowi, uspokajają, łagodzą nerwy i dają warunki do pełnowartościowego odpoczynku. W drewnianych domkach panuje też idealna wilgotność powietrza. Ściany utrzymują naturalny bilans, jeżeli jest zbyt dużo wilgoci pochłaniają ją, gdy robi się za sucho uwalniają do otoczenia. W takich wnętrzach w odróżnieniu od domów murowanych powietrze się nie osusza. W pomieszczeniach z drewna nie unosi się także kurz. Właściwości tego materiału nie pozwalają na gromadzenie się energii elektrostatycznej. Na koniec wspomnę, że drewno to synonim ekologii. Materiał jest odnawialny, do jego obróbki zużywa się o wiele mniej pracy i energii. Ściany wewnętrzne nie potrzebują żadnego dodatkowego wykończenia.


Dz: Czy montaż domów z drewna to długi i skomplikowany proces?

PB: Domy z drewna buduje się bardzo szybko i łatwo. Do każdego klienta zostaje dostarczony zestaw wszystkich koniecznych elementów, do którego dołączona jest szczegółowa instrukcja. Jest to duże ułatwienie pracy. Ponadto, każdy element jest zaopatrzony w etykietę pozwalającą na szybką identyfikację. Domki może montować jedna lub dwie osoby. Konstrukcje nie są ciężkie, dlatego łatwo można je przenosić z miejsca na miejsce. Nie trzeba także wykorzystywać żadnych dodatkowych narzędzi i materiałów, co pozwala na spore zaoszczędzenie pieniędzy. Aby mieć pewność, że wykonane budowle będą trwałe i szczelne, do każdego zestawu dołączamy specjalne materiały uszczelniające. 

Dodano: 2020-01-16
Komentarze (0)
Dodaj komentarz