Galeria Piosenki Pięknej

Muzyczna propozycja na sam początek wakacji. W sobotę 23 czerwca w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wojcieszowie - przy basenie przy ul. Górniczej - odbędzie się niezwykły koncert: Galeria Muzyki Pięknej. Wstęp wolny - a poza muzyką, przewidywane jest m.in. wielkie ognisko.

A oto co do powiedzenia na temat Galerii Piosenki Pięknej w Wojcieszowie mają sami organizatorzy:

Pomysł na Galerię rodził się już od pewnego czasu, aż w końcu udało się. 24 marca 2018 r. w Pizzerii "Diabełki" w Wojcieszowie podczas Galerii Piosenki Pięknej spotkali się ludzie, którzy kochają muzykę, lubią śpiewać. Na scenie wystąpili Zbyszek Nowak, Jerzy Kurzaj, Wiktor Kacynel, Agnieszka Engler i Ola Marciniak, Tomasz Ryfa, Oskar Ryfa, Zespół Śpiewaczy "Miłek" oraz gościnnie Julian Wojtowicz.

Były obawy, czy będzie zainteresowanie, czy dopiszą artyści i publiczność... a wyszło tak, że zabrakło miejsc siedzących. Widzowie gromkimi brawami nagradzali artystów, upominając się o bisy. Wspólnym śpiewom nie było końca. Dlatego postanowiliśmy, że Galeria Piosenki Pięknej będzie cykliczną imprezą w plenerze.

Nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Wspierającym Osoby Niepełnosprawne „MIŁEK”. Udało nam się pozyskać sponsorów, wsparły nas lokalne firmy i urzędy. I tak oto dzięki własnemu zaangażowaniu oraz pomocy wielu osób spotkamy się 23 czerwca: w otoczeniu pięknych Gór Kaczawskich i malowniczych lasów posłuchać wspaniałych artystów. Na scenie zaprezentują się m.in. Tomasz Olesiński, Robert Mazurkiewicz, Bądź Ciszą, Szyszak, Ola Marciniak i Agnieszka Engler, Wiktor Kacynel, Zbigniew Nowak, Jerzy Kurzaj, Zespół Śpiewaczy „Miłek”. Ktoś zapyta: po co? Aby znów poczuć ciepło na serduchu :-)

Dodano: 2018-06-15
Komentarze (0)
Dodaj komentarz