Innowacja u naszych stóp!

Jeden z naszych miejscowych pensjonatów, Karkonoski SPA***wpadł na ciekawy pomysł stworzenia reklamy. Fajna koncepcja i niebanalne wykonanie, wraz z dużą dawką uśmiechu i zabawy - oglądnijcie to sami, gdyż warto!

Karpacz


Film wykonała firma KM Studio.

Kamerzysta Jelenia Góra - KM Studio
Zwykłej reklamówki ten klip na 1 rzut oka nie przypomina, bardziej pasuje do krótkiej sceny wyciętej z serialu pokroju “M jak Miłość”. Ot, wesoła rodzina, pełno frajdy dla dzieci. Kolorowo, zabawnie, przyjemnie i z humorem, a to wszystko zrobione tak, aby subtelnie pokazać widzowi, co dany pensjonat ma do zaoferowania. W dobie reklam tak powszednich, ludzie do nich zwyczajnie przywykli - a tutaj mamy do czynienia z reklamą pośrednią, ukrytą pod płaszczykiem przyjemnej relacji z pięknego wypoczynku.

Dodatkowo trzeba zauważyć, że sam klip jest całością dopiero w połączeniu ze stroną www. Osoba oglądająca ten film wprawia się w miły i wyluzowany stan, zachęcona uśmiechem dzieci nastawia się bardziej optymistycznie w stosunku do pensjonatu. Wtedy ma do wglądu pełną ofertę, notabene bardzo bogatą. Takie połączenie powoduje, że o wiele chętniej wybierze akurat ten, a nie inny obiekt. W skrócie: powyższe video działa jak takie spoiwo, łącząc całą ofertę w jedną, przyjemną całość.

Pomysł ten na pewno się sprawdzi i zostanie ciepło przyjęty przez klientów - kto wie, może inne pensjonaty z naszej okolicy się zainteresują takim sposobem reklamy? :)

Inne obiekty w okolicy wyszukacie tutaj:

Dodano: 2014-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz