KM Studio

Popularność hotelu tak jak każdego innego biznesu w znacznym stopniu uzależniona jest od odpowiedniej reklamy. Aby zachęcić odwiedzających do wybrania naszego obiektu, potrzebne są przede wszystkim zdjęcia które zainteresują potencjalnych gości.

Odpowiednie ujęcie wcale nie jest takie proste, ale Jeleniogórska firma KM Studio (kamerzysta Jelenia Góra Wrocław) już od wielu lat doskonali się w tworzeniu profesjonalnych zdjęć. Oferta firmy to jednak nie tylko zdjęcia, KM Studio tworzy również filmy z dbałością o każdy detal podczas swojej pracy. Zaczynając od scenariusza, przez realizację zdjęć i dobór ścieżki dźwiękowej, aż po montaż i postprodukcję, spełniane są tam oczekiwania każdego klienta. Firma zajmuje się produkcją i montażem filmów reklamujących i promujących, ale również ślubnych. Sam na pewno postaram się by to właśnie oni montowali film z mojego wesela.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii takiej jak drony, ujęcia z ziemi jak i z powietrza są już powszechnie stosowane w ofercie firmy. Ciekawą alternatywą dla pięknych zdjęć są panoramy obiektu oraz zdjęcia z lotu ptaka. Choć wiele jest firm zajmujących się montażem filmów, niewiele z nich używa drony przy pracy, a jeszcze mniej potrafi zrobić to tak jak KM Studio. Oferta stworzenia panoramy to świetny wybór dla hotelarzy i posiadaczy pensjonatów. Panoramę można umieścić na stronie internetowej swojego obiektu, dzięki czemu potencjalni goście będą mogli zobaczyć dokładne umiejscowienie hotelu, a nawet sprawdzić jak wygląda otaczający go region. Zdjęcia z lotu ptaka to wciąż nowość i zdecydowanie lepiej przyciągają uwagę niż przyziemne ujęcia. Mogą nadać zupełnie nowej perspektywy dla naszego obiektu eksponując poszczególne walory architektoniczne, lub dodatkowo uwypuklając piękno otaczającej przyrody.

Mimo tylu innowacji których używa KM Studio, technologia jest jednak jedynie dodatkiem, narzędziem pracy ich specjalistów. Tak naprawdę piękne ujęcia to efekt pasji, jak sami o sobie mówią ich praca to ich hobby, a jest to szczególnie widoczne w ich pracach. Firmowe portfolio może się pochwalić już około 70 projektami, każdy wart poświęcenia czasu na oglądanie, nawet w formie rozrywki, siedząc w domu przed komputerem. Sceny przechodzą gładko, a ekspozycja natury świetnie współgra z nagrywanym wydarzeniem czy miejscowością. Człowiek nie jest w stanie stworzyć obrazów tak jak robi to matka natura, ale KM Studio jest w stanie te obrazy uchwycić i dlatego są to specjaliści godni polecenia, przy każdym ujęciu.

Dodano: 2015-07-15 09:01:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz