Koncert Myslovitz w Staniszowie

Po letnich, bardzo udanych koncertach plenerowych, w których uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy widzów, Myslovitz zacznie przygotowania do jesiennej trasy klubowej, promującej nową płytę “1.577”. Trasa zainaugurowana zostanie 5 września koncertem w Pałacu Staniszów. Jak podkreślają sami muzycy, miejsce to miało znaczący wpływ na powstanie płyty. To właśnie tutaj, w barokowych wnętrzach Pałacu, które w lutym b.r. na kilka dni zamieniły się w studio nagrań, powstała większa część tekstów na płytę. W Staniszowie zespół zagra specjalny, pół-akustyczny koncert w Centrum Sztuki.
Bilety w cenie 60 PLN.

KUP BILET


Trasa zainaugurowana zostanie 5 września koncertem w niezwykłym miejscu – jednym z tych, które miały znaczący, bardzo pozytywny wpływ na powstanie płyty – czyli w Pałacu w Staniszowie. Parę dni później Myslovitz wystąpi na specjalnym koncercie transmitowanym przez radiową Trójkę.
Płyta “1.577” (premiera 28.05.2013) została bardzo dobrze przyjęta nie tylko przez fanów Myslovitz. Od dnia premiery pojawiło się ok. 250 artykułów, informacji, recenzji – w większości pozytywnych (Teraz Rock, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Przekrój, Newsweek, Wprost i in.)
Nagrany materiał to połączenie rozpoznawalnego stylu Myslovitz, pełnego energetycznych brzmień z nutą melancholii oraz intrygujących, świeżych aranżacji. Retro współgra ze współczesnością, melodia łączy się z rytmem. Powstało 10 piosenek, z których każda jest wciągającym rozdziałem interesującej opowieści o emocjach.

Dodano: 2013-08-30
Komentarze (0)
Dodaj komentarz