Konferencje w Karpaczu? Świetny pomysł!

Miejsca atrakcyjne turystycznie nie od dziś stanowią godną uwagi lokalizację dla rozmaitych konferencji, urządzanych przez przedstawicieli świata biznesu czy rozmaitych stowarzyszeń naukowych. Tak samo ma się sprawa z Karpaczem, słynnym kurorcie pod Śnieżką z wyjątkowo rozbudowaną bazą noclegową.

A co to w ogóle ma do rzeczy? Otóż w tak było nie było małym mieście jak Karpacz sale konferencyjne - wraz z całym niezbędnym zapleczem - funkcjonują właśnie w turystycznych obiektach noclegowych. Poza tym dla klientów biznesowych to niezwykle wygodne rozwiązanie. Wszyscy uczestnicy przebywają generalnie w jednym miejscu, nie ma żadnych kłopotów z transportem pomiędzy konferencją a hotelem bądź ośrodkiem wypoczynkowym z innej kategorii… No, chyba że towarzystwo zabawi się pod wieczór na mieście zbyt długo i zbyt mocno, a w Karpaczu takich atrakcji integracyjnych z pewnością nie zabraknie.

W końcu konferencje to nie tylko tona zawodowych zadań, poważne prezentacje i profesjonalne szkolenia, ale też i okazja do nawiązania nowych kontaktów - również towarzyskich - oraz integracji w zespole czy z ludźmi z tej samej branży. Bardzo dobrze widać to na przykładzie polskiego lidera rynku konferencyjnego, gdzie w ofertach parametry sal są równie istotne co potencjalne atrakcje. Jak pokazują dostępne dane, jeśli chodzi o konferencje Kraków cieszy się zdecydowanie największym wzięciem.

Dodano: 2017-09-22 11:38:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz