Na narty do Karpacza!

Prawdziwa gratka dla narciarzy! Największy w Karpaczu Kompleks Narciarski "Śnieżka", jest już przygotowany do sezonu zimowego. Stan nartostrad w górach bardzo dobry!

Turyści, lubiący przemierzać narciarskie trasy biegowe, swoich sił będą mogli spróbować, szusując w otoczeniu pięknych zaśnieżonych krajobrazów Karkonoskiego Parku Narodowego. Fani narciarstwa biegowego mogą zaplanować ponad trzynastokilometrową wycieczkę - trasą położoną przy Domu Śląskim. Trasa ta biegnie czeską stroną Karkonoszy przez Lućni boudę, jak również pod polskim Małym Szyszakiem.

Jedno z najpiękniej położonych karkonoskich schronisk "Dom Śląski", daje możliwość zaplanowania dłuższego pobytu. Warto ją wykorzystać- tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie! Siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnej skali trudności, usatysfakcjonują zarówno początkujących narciarzy, jak również bardziej ambitnych wyczynowców. Sporty zimowe to z pewnością najlepsza forma spędzenia wolnego czasu w Karpaczu.

Już niedługo rozpoczną się zawody "Laur Śnieżki", zorganizowane przez Klub Sportowy "Śnieżka". Zawody składają się z czterech edycji. Pierwsza z nich odbędzie się już 22 grudnia- na stoku Liczykrupa.

Zapraszamy do Karpacza! :)

Dodano: 2013-12-18
Komentarze (0)
Dodaj komentarz