Najciekawsze propozycje z wyposażenia snowboardowego na 2020 rok

Rok 2020 to czas, w którym możesz rozpocząć naukę jazdy na snowboardzie. Jeżeli jednak pierwsze kroki w tej dziedzinie masz już za sobą, pora na szlifowanie umiejętności! Postanowiliśmy przedstawić najciekawsze propozycje z zakresu wyposażenia snowboardowego na kolejne dwanaście miesięcy!

Nasze zestawienie otwierają tanie deski snowboardowe, które możesz nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Warto zaznaczyć, że jest to wyposażenie skierowane zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Pierwszą propozycją jest model Raven Supreme 2020, który swoim designem przyciąga wzrok. Ta wersja pasuje głównie do mężczyzn, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Skoro mówimy o tanich deskach snowboardowych, nie mogliśmy zapomnieć o płci pięknej – w tym przypadku model Raven Satine 2020 z pewnością będzie doskonały. Oba przedstawione przez nas produkty zamówisz na ProBoarder.pl. Sprawdź asortyment sklepu, a przekonasz się, że to miejsce idealne dla miłośników sportów zimowych!

Niezbędne akcesoria – kask i gogle do snowboardu

Wyposażenie na obecny sezon to nie tylko tanie deski snowboardowe. Jeżeli chcesz bezpiecznie cieszyć się jazdą na nartach lub desce w czasie ferii, urlopu, czy weekendu, należy także zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria. Obowiązkowe elementy w tym wypadku to: kask do snowboardu oraz specjalne gogle do snowboardu. Pozwolą Ci w czasie jazdy zachować wysoki poziom bezpieczeństwa – w każdych warunkach. Pamiętaj, że gogle do snowboardu powinny być odpowiednio dopasowane do Twojego ciała. Wówczas korzystanie z nich będzie wygodne, a noszenie nie zacznie powodować uczucia dyskomfortu. Podobna zasada tyczy się kasków do snowboardu. Podczas uprawiania sportów zimowych, zarówno profesjonalnie, jak i rekreacyjnie, niezbędne jest zachowanie szczególnej ostrożności oraz wyposażenie się w stosowne środki ochronne. Pamiętaj o tym już na etapie przygotowywania się do wyjazdu w góry!

Pamiętaj o odpowiednim ubraniu – odzież termoaktywna w góry

Kask do snowboardu to nie wszystko. Jeżeli planujesz wyjazd na stok, warto zainteresować się także odzieżą termoaktywną. Pozwoli Ci zachować ciepło nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Nawet wiatr i deszcz ze śniegiem nie będą stanowić większego problemu. Odpowiednio dobrana odzież termoaktywna w góry to fenomenalne uzupełnienie wyposażenia snowboardowego na rok 2020. Pamiętaj jednak, że jest to ubranie, które możesz nosić nawet wtedy, gdy nie uprawiasz żadnego zimowego sportu. Jest to odzież na tyle innowacyjna i funkcjonalna, ze każdego roku znajduje się w popularnych zestawieniach wyposażenia dla snowboardzistów oraz narciarzy.

Dodano: 2020-02-14
Komentarze (0)
Dodaj komentarz