Oskar poleca – Karpacz

Karpacz, jak to z górskimi kurortami bywa, tętni życiem praktycznie przez cały rok. Wiosną, latem i jesienią przyjeżdżają tu miłośnicy górskich wędrówek, turystyki rowerowej, spacerów i innej formy aktywnego spędzania czasu. Zimą natomiast, stanowi mekkę dla narciarzy i snowboardzistów przyjeżdżających tu praktycznie z terenu całego kraju. W Karpaczu czekają bowiem na nich liczne wyciągi i dobrze przygotowane trasy narciarskie.

Zarówno w sezonie zimowym, jak i poza nim, Karpacz jest doskonale przygotowany na przyjęcie turystów i zapewnia im bogatą ofertę atrakcji. Jest ich naprawdę sporo i, jeśli tylko znajdziemy na to czas, możemy sobie spokojnie zaplanować kilka dni na odkrywanie ich wszystkich. Pełną listę atrakcji, zarówno w samym Karpaczu, jak i w jego okolicach, znajdziemy tutaj (link do opisów atrakcji na karpacz.net).

Karpacz ma także do zaoferowania szeroką bazę noclegową. Znajdziemy tu różnego rodzaju obiekty, od wysokiego standardu hoteli, przez pensjonaty, po pokoje i kwatery.

Tak samo jest z zapleczem gastronomicznym. Z pewnością znajdziemy tu liczne knajpki, bary, fast-foody i restauracje. Wieczorem wybrać możemy się do któregoś z lokali na piwo, grzane wino czy drinka. Możemy też miło spędzić czas i bawić się w jednej z wielu dyskotek i dansingów.

Wszystko właściwie zależy od naszych preferencji, każdy z pewnością znajdzie w Karpaczu coś odpowiedniego dla siebie.

Jedno mogę zapewnić – nie da się tu nudzić bez względu na to, czy pogoda nam dopisuje, czy też nie do końca sprzyja aktywności na świeżym powietrzu.

Dodano: 2013-10-10
Komentarze (0)
Dodaj komentarz