Pałac w Wojanowie

Odrestaurowany na wzór pałacu prosto z bajki. Przepiękny, zdobny, otoczony wspaniale utrzymanym parkiem krajobrazowym i także całkowicie odnowionym dworem.

Wszystko zaczęło się w roku 2004, kiedy to obiekt przejęła na własność spółka z o.o. "Pałac Wojanów" Gruntowny remont przeprowadzono już rok później. Prace, które okazały się jednym z najobszerniejszych remontów obiektów pałacowych w kraju, zakończyły się w 2007 roku.

Niegdysiejsze stajnia, oficyna, spichlerz, stodoła oraz wozownia zamieniły się w luksusowy obiekt konferencyjno-wypoczynkowy z ponad 200 miejscami noclegowymi o różnym standardzie. Nie zabrakło tu 2 restauracji, kawiarni, winiarni, baru, ogrodów restauracyjnych i herbaciarni.

Do obiektu dołączono ponadto obiekty sportowe: korty tenisowe i boiska do piłki siatkowej i koszykowej. Jak przystało na obiekt o tak wysokim standardzie, zorganizowano tu również miejsce na basen, jacuzzi, sauny, sale do ćwiczeń i fitnessu oraz gabinety SPA.

Odnowiony park wzbogacił się o fontannę, altany, kwieciste klomby i ścieżki spacerowe, którymi dawno tamu również przechadzali się panowie i damy dworu.

Dodano: 2015-09-14
Komentarze (0)
Dodaj komentarz