Pałac Wojanów na blogach

Linki do wpisów na blogach poruszających temat pięknego pałacu w Wojanowie.

  • Na blogu zycie.me znajdziecie wpis o Dolinie Pałaców i Ogrodów. Blog prowadzi Karola Franieczek - zapalony górołazik, fotografka-bardzo-amatorka, kocha piłkę nożną, a w szczególności BVB, podróże i czekoladę w każdej ilości. :)
  • Zabytkowy Dolny Śląsk to fotoblog - przewodnik po Dolnym Śląsku. Autor pokazuje co warto zwiedzić, zobaczyć, gdzie się udać. Szczególną uwagę zwraca na miejsca nie często goszczące w przewodnikach. Będąc tam zajrzymy do ruin zamków i klasztorów, zwiedzimy zapomniane pałace, dworki, stare kościoły, a także obejrzymy na zdjęciach obiekty, które wyróżniają się swoim wyglądem i oryginalną konstrukcją/budową, oraz miejsca i wydarzenia warte uwagi.
  • Z Widokiem Na Obelisk - blog o historii, wydarzeniach i ciekawostkach w Mieście Ceramiki - Bolesławcu, wojażach bliskich i dalekich, smaku i architekturze, niekoniecznie w tej kolejności :)
  • Romantycznie o Pałacu Wojanów - poczytacie na blogu Arcadia. Znajdziecie tam również inne radosne inspiracje i ciekawe miejsca

  • Gościniec Pod Zielonym Jajem - szczególnie dba o zadowolenie swoich klientów proponując im spędzanie czasu zwiedzając między innymi Pałac w Wojanowie.

Dodano: 2016-10-28
Komentarze (0)
Dodaj komentarz