Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski

U samego podnóża chłodnej Śnieżki można zafundować sobie wrażenia prosto z tropikalnego raju. Kompleks Parku Wodnego Tropikana posiada bogatą ofertę dla tych, którzy chcą porządnie wypocząć po codziennych trudach. W pierwszym basenie rekreacyjnym ulgę przyniosą gejzer, bicze wodne, hydromasaże, parasol wodny. Natomiast w drugim będzie można leniwie kołysać się na łagodnej fali (zbiornik o wymiarach 39x10 m, głębokość 0,9-1,6 m).

Do dyspozycji gości jest aż 8 wanien jacuzzi. W każdej pulsuje woda o przyjemnej temperaturze 36-37°C z różnymi użytecznymi dodatkami. Do wyboru mamy jacuzzi borowinowe (3), morskie (2), ługowe, magnezowo-wapniowe oraz aromatyczne. Do tego sauny suche o różnych zapachach (zioła alpejskie, eukaliptus, kosodrzewina), sauna parowa, grota solna, grota lodowa – dla każdego coś odprężającego. Dzięki tężni solankowej, przebywając w sercu Karkonoszy będziecie się mogli poczuć jak nad samym morzem.

Preferujący bardziej aktywny wypoczynek nie powinni narzekać. 25-metrowy basen z pięcioma torami (głębokość od 0,9 do 2,2 m) zadowoli pływaków-amatorów. Swoje siły będą mogli sprawdzić również w basenie-rzece. Nie brakuje też zjeżdżalni – są kręta „cebula” oraz rodzinna 3-torowa. Wreszcie, część odkryta otwarta latem – basen sportowy (dla dzieci brodzik z piaskownicą), kaskada wodna, boisko do piłki plażowej. A potem relaks na słonecznym tarasie z przepięknym widokiem na góry. Na zewnątrz znajduje się również mniejsza niecka, dostępna przez cały rok. Czego więcej potrzeba?

Park Wodny Tropikana czeka na gości codziennie od 8:00 do 21:00.

Dodano: 2016-05-23
Komentarze (0)
Dodaj komentarz