Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Karpacza do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Karpacza, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Karpaczu bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 10:25:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
25.11.2015 13:57

W naszym obiekcie używamy tego programu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, zwłaszcza komunikaty o niejasnych akcjach, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodawane są bardzo szybko, wszystko odbywa się błyskawicznie.

Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:58

Ten program hotelowy bardzo nam odpowiada. Pracujemy na nim już jakiś czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to jak do tej pory jeden z najwygodniejszych programów na jakich pracowaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma wiele ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której z przyjemnością korzystamy. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz