Promocja firmy

Zapewne zastanawialiście się kiedyś, jak można dodatkowo promować swoją firmę? Znam prosty i łatwy sposób.
Mam na myśli kubki i długopisy z logo.
Ludzie uwielbiają takie gadżety. Wyjaśnię to na prostym przykładzie.

Goście opuszczają Wasz hotel. Żegnają się, zadowoleni z pobytu, troszkę smutni, że to już koniec.. Płacą rachunek, który może czasami zadziwić, ponieważ ktoś tu za często odwiedzał bar. ;)
I w tym momencie otrzymują od Państwa kubek i długopis. Od razu uśmiech pojawia się na twarzach.Turyści wyjeżdżają mając w ręce nie tylko rachunek, ale też coś, co zabiorą do domu na pamiątkę, coś co dostali gratis. A kto nie lubi gratisów?
Pewnie od czasu do czasu, będą pić kawkę w takim kubku i wspominać wczasy w Państwa obiekcie.

Kubki mogą być różne, np. wzór odpowiednio do każdej pory roku. Dobrze jest też mieć kubeczki specjalnie dla dzieci - bardziej kolorowe i wesołe. Długopisy również mogą być w różnych kolorach.
Na rynku jest bardzo duża ilość przedmiotów, które można zamówić z logo firmy, tak naprawdę praktycznie wszystko można zrobić w ten sposób. Trzeba tylko umiejętnie wyselekcjonować gadżety, odpowiednio dla swojej działalności. Musimy pamiętać, że nie można przesadzać.. żeby czasem nie "zasypać" gości drobiazgami, bo nie o to tu chodzi.
To, co jeszcze się sprawdza, to są kartki pocztowe udostępnione bezpłatnie dla turystów. Oczywiście również dostosowane do pór roku.

Podam teraz przybliżony cennik zamówienia:
• kubek - ok. 4-5 zł
• długopis - ok. 1-2 zł
• kartka pocztowa - ok. 1-2 zł

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu dojdziecie do wniosku, że jednak warto zainwestować ( jak się okazuje niewielkie pieniądze ). :)


Dodano: 2013-10-04
Komentarze (0)
Dodaj komentarz