Rokytnice nad Izerą - Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Izerą to miejscowość w zachodniej części Karkonoszy, w ostatnich latach zyskująca na popularności. Infrastruktura i trasy nie ustępują niczym bardziej renomowanym ośrodkom. Za karnet popołudniowy dla dziecka zapłacimy ok. 150 koron. Za jazdę przez cały weekend dorosły wyda natomiast ok. 620 CZK. 6 dni szaleństwa na 34 stokach, ponad 22 kilometrach tras będzie kosztować już nieco ponad 3000. 25 wyciągów (z czego 2 krzesełkowe dla 4 osób) wjeżdża najwyżej w Karkonoszach – do 1315 m n.p.m.

Rokytnice to niezły wybór dla całej rodziny. Dominują wprawdzie trasy łatwe dla początkujących, ale nie zapomniano o zaawansowanych narciarzach. Chętni będą mogli ścigać się z czasem i znajomymi na trasach slalomowych albo spróbować ekstremalnych akrobacji na torach przeszkód. Biegacze skorzystają z 6 tras o łącznej długości 6 kilometrów. Między centrum miejscowości a trzema stacjami narciarskimi jeździ darmowy skibus.

Oferta atrakcji dodatkowych również jest bogata w możliwości – kuligi, psie zaprzęgi, lodowisko, rakiety śnieżne, kryty basen, siłownia, tenis czy dyskoteki w jednym z licznych tu klubów.


Rokytnice nad Izerą - Rokytnice nad Jizerou - 54 km od centrum Karpacza.

Image title


Dodano: 2015-07-31
Komentarze (0)
Dodaj komentarz