Siedlisko Pstrąga

Chcielibyście wyjść gdzieś na obiad w niedzielę, ale skończyły się Wam pomysły na ciekawe miejsca? A może jesteś turystą odwiedzającym Karpacz i chciałbyś coś zjeść w miłym miejscu. Podrzucę Wam pewną opcję. W Mysłakowicach ( 7 km od Karpacza), w dolinie Trzech Stawów znajduje się Siedlisko Pstrąga. Jest to smażalnia ryb, położona w malowniczej okolicy. Miejsce bardzo klimatyczne. Na zewnątrz jest pięknie, zielono, a w środku-czysto, schludnie i ładnie. Kominek, w którym pali się ogień, doskonale wpasowuje się w wystrój. Pomieszczenie z dużymi oknami ( całe oszklone ) świetnie spełni swoją rolę w zimie. Gdy spadnie śnieg, będziemy mogli posiedzieć w przytulnym miejscu, pijąc gorącą herbatkę, a za oknem będziemy mięli piękną zimę.

Jeśli chodzi o jedzenie, to polecam smażonego pstrąga w czosnku (z własnego łowiska). Reszta dań, też oczywiście jest smaczna, wszystko według gustu, ale rybka rządzi :) Piwko mają bardzo dobre. Brakuje tylko swojskich ogórków kwaszonych :)

Bardzo lubię tam chodzić razem z rodzinką i znajomymi, bo wiem, że zjem dobrego pstrąga i posiedzę w przytulnym miejscu. Ludzie z okolicy bardzo dobrze znają to miejsce :)

Dorzucam panoramę 360 tego miejsca, abyście mogli spojrzeć z lotu ptaka na okolicę.

Dodano: 2013-11-22
Komentarze (0)
Dodaj komentarz