Stadion lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu

Stadion lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu.

    

      We wrześniu w centrum Karpacza, na wysokości 583 m n.p.m. otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu.

      Jeszcze do niedawna stadion miejski w Karpaczu nie przypominał obiektu sportowego. Nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem mieszkańców. 12 września odbyło się oficjalne otwarcie nowego obiektu, na którym powstało: boisko piłkarskie, infrastruktura lekkoatletyczna, kort tenisowy, tor treningowy dla narciarzy, pump track dla rowerzystów.

      Dzięki swojemu położeniu, wkomponowany między wzgórza, z pięknym widokiem na pasmo Karkonoszy - stadion może być uznany za jeden z najbardziej malowniczych stadionów lekkoatletycznych w Polsce. Dzięki tej inwestycji Karpacz zyskał atrakcyjność i zwiększył potencjał sportowy miasta. 

      Jeśli szukacie noclegu bezpośrednio przy stadionie, to koniecznie zajrzyjcie do Nowej Królowej Karkonoszy - nowoczesny i komfortowy obiekt z pięknym widokiem w centrum Karpacza - zachwyci Was nie tylko bogatą ofertą noclegową, ale również znakomitą kuchnią. 

      Jest to idealne miejsce dla grup zorganizowanych i osób kochających sport różnych dyscyplin. Obiekt posiada jedyną profesjonalną salę taneczną w Karpaczu, na której swobodnie można trenować, nie tylko taniec, ale również np. sztuki walki. 

      Nowa Królowa Karkonoszy, to wyjątkowe miejsce dla tych z Państwa, którzy pragną wyciszenia i spokoju mogąc jednocześnie korzystać w pełni z uroków i atrakcji Karpacza. Klimat naszego obiektu sprawi, że zapragną Państwo do nas wracać.


ZOBACZ Nową Królową Karkonoszy


Fot. Maciej Chyra - https://maciejchyra.com/

Galeria
Dodano: 2019-11-06 09:55:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz