Swoboda nad Upą - Svoboda nad Úpou

Swoboda nad Upą to kolejna baza narciarska należąca do grupy SkiResort. Jest to kameralna, cicha miejscowość, gdzie można pojeździć przede wszystkim spokojnie.

3 łagodne trasy ok. 350 metrów każda oraz 3 orczyki porównywalnej długości. Dwa stoki oferują jazdy przy sztucznym oświetleniu. Ci, którzy już złapią bakcyla śnieżnego szaleństwa, będą mogli zmierzyć czas swojego przejazdu na trasie prostego slalomu giganta. Tuż przy stokach znajdują się też parking, przystanki autobusów SkiResortu i restauracja.

Jest to najmniejszy z ośrodków zrzeszonych w SR – idealny dla zaczynających swoją przygodę z szaleństwami na śniegu oraz małych dzieci (podobnie jak Jańskie Łaźnie). Dzięki dogodnemu umieszczeniu bistra z tarasem, ośrodek jest odpowiedni także i dla niejeżdżących członków rodziny.

Znajduje się tu również szkoła narciarska z parkiem dla dzieci i wypożyczalnia nart dla tych najmniejszych. Fani dużych prędkości i doświadczeni narciarze poszukujący przyjemnego wysiłku powinni poszukać innego miejsca.


Swoboda nad Upą - Svoboda nad Úpou - 40 km od centrum Karpacza.

Image title


Dodano: 2015-07-31
Komentarze (0)
Dodaj komentarz