Urlop z dzieckiem w Karpaczu? Jak najbardziej!

Karpacz to idealne miejsce na wycieczkę czy urlop z dziećmi. Moc atrakcji, jakie oferowane są w tym mieście pozwolą Wam spędzić wspaniałe, rodzinne wakacje i przede wszystkim przeżyć ciekawe przygody. Dzieci to bardzo wymagający turyści, a możliwości spędzenia z nimi wolnego czasu są wręcz nieograniczone. Na co więc postawić podczas urlopu w Karpaczu? Poza typowymi górskimi wycieczkami na Śnieżkę, czy Samotnię, gdzie dodatkową atrakcją może być przejażdżka wyciągiem krzesełkowym, wybrać można się także w wiele innych, równie interesujących miejsc.


Karpacz to miasto, w którym dzieci nie mogą narzekać na nudę. Jedną z atrakcji są z pewnością liczne baseny ze zjeżdżalniami, dostępne w wielu obiektach noclegowych oraz trzy, sporych rozmiarów aquaparkiSandra SPA, Artus oraz Tropicana w Hotelu Gołębiewskim. Dzieci będą nie tylko zachwycone ale przede wszystkim bardzo aktywnie spędzą czas.

Całoroczne lodowisko, park linowy oraz tory saneczkowe to również niezwykle ciekawe formy rozrywki dla rodzin, które szukają ciekawych atrakcji oraz źródeł niezapomnianych wrażeń. Przeznaczone są dla osób, które są odważne i lubią aktywną formę wypoczynku. Nie brakuje tu również placów zabaw z przeróżnymi atrakcjami.

Jeśli Twoje dziecko lubi wycieczki do ciekawych Muzeów – również w Karpaczu nie zabraknie Wam miejsc wartych odwiedzenia. Miejskie Muzeum Zabawek dysponuje licznymi zbiorami, które wyeksponowane są w formie ciekawych i wyjątkowych inscenizacji. Dodatkowo, usłyszeć można wiele ciekawych legend i historii zabawek, których nie usłyszy się w żadnym innym miejscu na świecie.

Bajkowa Chata to natomiast miejsce, którym zachwycą się nie tylko najmłodsi uczestnicy wycieczki. Odnaleźć tu można nieprzeciętne i tajemnicze wystawy, które pozwolą Wam uruchomić wyobraźnię i przeżyć niezwykle ciekawą przygodę, rodem z krainy znanych bajek i baśni.

Karkonoskie Tajemnice to natomiast całkiem "świeża" atrakcja, w której Ty i Twoje dziecko będziecie mieli szansę usłyszeć legendy i historie dotyczące Karkonoszy, o których wcześniej nie mieliście pojęcia! Przekazywane są one w bardzo ciekawej, multimedialnej formie – co z pewnością zainteresuje nawet najbardziej niecierpliwych, małych słuchaczy.

Jeśli Twoje dziecko jest zaciekłym fanem klocków LEGO – tutaj również znajdzie coś dla siebie. Interaktywna wystawa budowli z klocków LEGO i Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO, to nie lada atrakcje dla każdego. Zachwycone będą bowiem nie tylko Twoje pociechy, ale z pewnością nawet reszta rodziny zainteresuje się ciekawymi konstrukcjami stworzonymi z legendarnych, niewielkich klocków


Jak widzisz, Karpacz obfituje w atrakcje przeznaczone specjalnie dla całych rodzin, a wymienione powyżej to tylko niektóre z wielu pozostałych. Nie bój się zatem zabrać swojej pociechy ze sobą na urlop do tej górskiej miejscowości – z pewnością zorganizujesz całej rodzinie moc atrakcji, które nie tylko pozwolą miło i ciekawie spędzić czas, ale przede wszystkim pobudzić wyobraźnię i przepędzić nudę i to niezależnie od pogody, która nierzadko bywa kapryśna.

Dodano: 2015-07-27
Komentarze (0)
Dodaj komentarz