W świątyni Wang działa już stanowisko multimedialne

Od października Turyści odwiedzający kościół Wang w Karpaczu mają możliwość zrobienia sobie zdjęcia na tle świątyni Wang i natychmiastowego przesłania fotografii na wybrany adres mailowy. Jest to możliwe dzięki zainstalowaniu w księgarni przy świątyni Wang stanowiska multimedialnego.

Stanowisko multimedialne zawiera wielojęzyczną informację o historii świątyni Wang, galerię zdjęć, kalendarium wydarzeń oraz Księgę Gości, do której każdy może się wpisać. Turyści będą mogli wypełnić ankietę i podzielić się swoimi uwagami na temat świątyni Wang, ale to nie wszystko. Będą też mogli odbyć wirtualną wycieczkę po wnętrzach świątyni Wang. Stanowisko multimedialne daje także możliwość przeglądania strony internetowej trasy turystycznej Via Sacra, a także Świętego Grobu w Goerlitz. Oglądanie uprzyjemni Turystom muzyka Zespołu Wang.

Zakup stanowiska multimedialnego został dokonany w ramach zadania głównego pod nazwą „Wędrowanie bez granic – wzrost atrakcyjności i dostępności obiektów turystycznych stanowiących element międzynarodowej trasy turystycznej Via Sacra”, wykonywanego w ramach „Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007-2013”.

Dodano: 2012-10-12 00:00:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz