Wysokie loty i niskie ceny, czyli Sylwester pod Śnieżką!

Mawiają że jaki Nowy Rok, taki cały rok. Jeśli chcesz powitać rok 2015 pod Śnieżką i zapamiętać to na długo - Hotel Karolinka będzie idealnym wyborem!

Sylwester nie może odbyć się bez fajerwerków. Czeka więc na Was wystrzałowe menu, które ani na chwilę nie pozwoli zgłodnieć nawet najbardziej wytrwałym tancerzom. Opiekę nad tym by Wasza zabawa była iście szampańska zapewni zawodowy DJ, a jego repertuar roztańczy nogi wszystkim, starszym i młodszym. Nie zabraknie klasyki, nowych perełek i wolnych kawałków dla dwojga. Dla każdego coś dobrego!

O godzinie 12:00 - jak nakazuje tradycja - zobaczycie rewelacyjny pokaz sztucznych ogni. Niebo rozświetlą rakiety różnych rodzajów, tworząc piękne wzory. Nie możecie tego przegapić!

Cena za taką moc atrakcji to tylko 199 zł od osoby. To jedna z najlepszych cen za Sylwestrową noc jakie widzieliśmy! Zapraszamy do Hotelu Karolinka w Karpaczu przy ulicy Linowej 3 B, gdzie muzyka z głośników będzie płynąć już od godziny 20:00. Rezerwacja miejsc pod numerem: 570-745-062. Warto się pośpieszyć, jeśli nie chcecie by ktoś Was ubiegł!

Pozdrawiamy i życzymy szampańskiej zabawy!

Dodano: 2014-12-15
Komentarze (0)
Dodaj komentarz