Za co lubicie Karpacz?

Za co lubicie Karpacz?

Karpacz to niewielka miejscowość położona u stóp Karkonoszy i jej pięknej królowej - Śnieżki. Jest on jednym z najchętniej odwiedzanych miast na dolnym śląsku a może i w Polsce. Zapewne Ci, którzy już tu byli wiedzą, że jest to miejsce, którego się nie zapomina i do którego chętnie się wraca.

Za co więc lubimy Karpacz?

Piękne widoki, sympatyczny deptak w centrum oraz multum atrakcji sprawiają, że faktycznie opłaca się wziąć go pod uwagę planując urlop. Karpacz jest bowiem miasteczkiem do którego warto się wybrać o każdej porze roku.

Jest doskonałą bazą na piesze wypady w góry. Szlaki które prowadzą w Karkonosze są naprawdę malownicze. Startując z Karpacza mamy pewność, że będziemy mieli okazję zagłębić się w ścieżki, które zbliżą nas do natury oraz zaprowadzą w takie górskie rejony, abyśmy mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Chcąc ułatwić sobie zdobycie Śnieżki możemy wjechać na szczyt, dzięki wyciągowi krzesełkowemu na Kopę skąd możemy przespacerować się do Domu Śląskiego i na Śnieżkę.

Zimą każdy znajdzie coś dla siebie. Mnogość stoków, jaką jest przepełniony Karpacz przyciąga narciarzy oraz amatorów innych sportów zimowych na długie godziny. Nie tylko Ci, którzy już umieją jeździć poradzą sobie na Karpackich trasach zjazdowych. Karpacz oferuje też gamę stoków dla osób początkujących oraz dzieci. W wielu miejscach można również wykupić lekcję jazdy z instruktorem. Jeśli ktoś nie posiada własnego sprzętu wypożyczalnie zapewnią wszystko co będzie nam potrzebne.

Wypoczynek z dzieckiem? W Karpaczu to również będzie proste! Nawet przy pogodzie nie sprzyjającej pieszym wycieczkom czy szusowaniu po stokach mamy mnóstwo alternatyw na to aby spędzić ciekawie czas. Muzea, wystawy, aquapark czy tor saneczkowy to tylko część z tego, co możemy znaleźć na liście atrakcji Karpacza. W Karpaczu można zobaczyć przepiękny Kościół Wang przeniesiony tu aż z Norwegii czy też skorzystać z walorów urzekająco położonych tras rowerowych. Sympatykom ekstremalnych wrażeń proponujemy Szkołę Górską lub naukę jazdy na Mountainboardzie. Gwarantujemy niezapomniane doznania!

Po wysiłku i zwiedzaniu warto zadbać też o swoje ciało oddając się zabiegom SPA & Wellness, niekoniecznie muszą być one dostępne w miejscu w którym mamy zarezerwowany nocleg. Ośrodków oferujących zabiegi odnowy biologicznej jest w Karpaczu od groma. Baza noclegowa Karpacza jest zresztą obfita w pokoje w pensjonatach czy hotelach a także samodzielne apartamenty do wynajęcia.

Jeśli zaś zgłodniejemy mamy do dyspozycji naprawdę niezliczoną ilość restauracji kuchni z całego świata. W każdym zakątku Karpacza natkniemy się na urocze knajpki i restauracyjki serwujące przepyszne posiłki w urzekającym otoczeniu.

Cóż więcej można powiedzieć- klimat tej miejscowości jest naprawdę niepowtarzalny. Nieprzebrane atrakcje działają na turystów jak magnes. Szlaki przyciągają swoim urokiem i widokami. Otoczenie Karpacza czaruje swoją aurą. A Wy? Za co lubicie Karpacz?


NOWOCZESNY CHANNEL MANAGER
Zobacz NFHotel Channel Manager https://nfhotel.pl/funkcjonalnosci/channel-manager/! Automatyczna synchronizacja kanałów rezerwacji: Booking.com, Expedia, Airbnb, Hotels.com, Noclegi.pl, Nocowanie.pl i wiele innych. Również rezerwacje on-line zrobione przez booking engine. A to wszystko w mobilnym programie hotelowym NFHotel.


Dodano: 2019-07-19
Komentarze (0)
Dodaj komentarz