Noclegi dla zakochanych w Karpaczu

(17)

Nie brakuje romantycznych scenerii w Karpaczu, dlatego w mieści nie trudno wypatrzeć zakochanych ludzi spacerujących razem i trzymających się za ręce. Zakochani chcący spędzić urlop w Karpaczu mogą znaleźć bardzo atrakcyjne pakiety pobytowe. Hotele, pensjonaty i inne obiekty noclegowe przygotowują specjalne oferty na czas Walentynek, weekend we dwoje, czy też dłuższe pakiety pobytowe dla zakochanych.

W takich ofertach można znaleleźć wiele dodatkowych atrakcji. Zakochani mogą liczyć na komfortowe i wygodne pokoje, śniadanie do łóżka, szampan na powitanie, czy romantyczną kolację w restauracji hotelowej.

Karpacz to idealne miejsce dla zakochanych o każdej porze roku. Latem przy pięknej słonecznej pogodzie, można udać się na długą wycieczkę w góry. W okolicach Karpacza znajduje się kilka przepięknych szlaków górskich, którymi można dojść między innymi na Śnieżkę lub też udać się na czeską stronę Karkonoszy. Po drodze można podziwiać niesamowite widoki rozciągające się na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską.

Zimą poza samymi górskimi wędrówkami na gości Karpacza czekają doskonale przygotowane stoki narciarskie. Karpacz to znakomite miejsce dla miłośników czynnego wypoczynku.

Warto również udać się do centrum miasta, gdzie przy nowym deptaku znajdującym się przy ulicy Konstytucji 3 Maja znajdują się znakomite restauracje i kawiarnie. Deptak tętni życiem przez cały rok i poza licznymi turystami z Polski można spotkać wielu globtroterów z zagranicy.

Karpacz to doskonałe miejsce dla zakochanych. Zapraszamy do skorzystania z listy obiektów noclegowych. Poniżej znajduje się lista obiektów oferujących noclegi dla zakochanych w Karpaczu.

Wyślij zapytanie