Obiekt noclegowy z parkingiem strzeżonym w Karpaczu

(3)

Jeżeli wybieramy się na urlop własnym autem to pierwsze na, co zwracamy uwagę to, czy dany obiekt noclegowy posiada miejsce parkingowe, na którym będziemy mogli bezpiecznie zostawić samochód. Generalnie hotele, pensjonaty, czy ośrodki wczasowe dość dobrze dbają o ten aspekt i mają wyznaczony teren na parkingi dla swoich gości.

Jeżeli bardzo zależy nam na bezpieczeństwie naszego auta to zdecydowanie bardziej powinniśmy rozejrzeć się za parkingiem strzeżonym. Właściciele parkingów strzeżonych mają zupełnie inne obowiązki, co do dbałości o bezpieczeństwo naszego pojazdu niż właściciele parkingów dozorowanych. Zostawiając pojazd na parkingu strzeżonym zawieramy z właścicielem parkingu umowę cywilnoprawnej, w której właściciel parkingu ma obowiązek oddać nam auto w stanie niepogorszonym. To oznacza, że bierze on odpowiedzialność nie tylko za kradzież, ale również za wszystkie uszkodzenia jakie miały miejsce na parkingu.

Każde auto na parkingu zostaje wpisane do rejestru i na podstawie tego wpisu możemy dochodzić naszych praw u właściciela, a w przypadku jeżeli nie uznaje naszego roszczenia, możemy dochodzić racji przed sądem.

Parking strzeżony jest o wiele lepiej zabezpieczony. Przy wjeździe powinien znajdować się monitoring oraz szlaban, obszar parkingu powinien również być monitorowany, a co więcej obiekt powinien znajdować się pod stałą obserwacją firmy ochroniarskiej.

Parking strzeżony to doskonała opcja dla osób posiadających samochody. Zapraszamy do skorzystania z poniższej listy, na której znajdują się obiekty noclegowe z parkingiem strzeżonym w Karpaczu.

Wyślij zapytanie