
ul. Konstytucji 3 Maja 66
Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek w górach? Perełka w Karpaczu to komfortowe apartamenty z basenem, tarasem i ogrodem, które zapewnią Ci relaks i wygodę. Skorzystaj z naszej oferty i spędź niezapomniane wakacje w sercu Karkonoszy.
Zarezerwuj pobyt w Perełce i spędź niezapomniane wakacje w Karpaczu.
W Perełce oferujemy przestronne apartamenty, które zapewnią Ci wygodę i prywatność podczas pobytu w Karpaczu. Każdy apartament to połączenie domowej atmosfery z nowoczesnymi udogodnieniami, idealne zarówno dla par, rodzin, jak i grup przyjaciół.
Wybierz Perełkę na swój pobyt w Karpaczu! Zarezerwuj już teraz!
Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Dom i apartamenty Perełka w Karpaczu.
Sprawdź też inne oferty na wakacje w Karpaczu
Dom i apartamenty Perełka w Karpaczu znajduje się na ul.Bolesława Prusa 21. Zobacz co robić, jeśli wybierzesz Karkonosze na wakacje 2026.
Wakacje w tym apartamencie będą na pewno niezwykłe! Sprawdź co przygotował apartament Dom i apartamenty Perełka w Karpaczu dla gości na wakacje w 2026 roku.