Podziel się

Udostępnij znajomym

Atrakcje turystyczne

Przedstawiamy Państwu listę najciekawszych atrakcji turystycznych z miejscowości i jej najbliższej okolicy. To zestawienie wielu miejsc, atrakcji, rozrywek, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przy każdej atrakcji znajduje się szacowana odległość od obiektu Margo Ośrodek, krótki opis oraz dane kontaktowe. Zapraszamy do poznawania uroków BUKOWCA.

Pobierz przewodnik

Odległość od obiektu Margo Ośrodek

* podane wartości są wartością przybliżoną

0.3 km od obiektu

ul. Robotnicza 9 , +48 757 428 501

Nowoczesne muzeum przyrodnicze, w którym tradycyjną wystawę połączono z multimedialnymi i interaktywnymi instalacjami. Tajemniczy Las w Bukowcu posiada 7 wyodrębnionych stref, prezentujących regionalną faunę i florę oraz eksponaty myśliwskie. Placówka mieści się w zrewitalizowanym Starym Browarze, na terenie zabytkowego kompleksu parkowo-pałacowego.

1.3 km od obiektu

ul. Kościuszki 142 , 48 691 669 904

Dream Jump to skoki z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Odpowiednie rozwieszenie lin powoduje maksymalne wydłużenie swobodnego spadania nawet do 90%...

Kolorowanki małego podróżnika

Specjalnie dla najmłodszych Gości obiektu Margo Ośrodek przygotowaliśmy zestaw kolorowanek z najciekawszymi atrakcjami regionu, które po wydrukowaniu skutecznie umilą czas Państwa dzieciom, nawet podczas niepogody.

Pobierz kolorowanki

Informacje kontaktowe Margo Ośrodek

Ośrodek wypoczynkowy
Margo Ośrodek

Galeria zdjęć

Do zobaczenia w Bukowcu Margo Ośrodek