ul. Fryderyka Chopina w Karpaczu

Ulica Fryderyka Chopina to jedna z 95 ulic w Karpaczu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 6 obiektów mieszczących się przy ul. Fryderyka Chopina. Są one podzielone na następujące kategorie:

Ulica Chopina znajduje się na uboczu Karpacza dlatego jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla osób chcących spędzić urlop w spokojnym miejscu. Przy ul. Chopina znajdują się hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, domy gościnne, pokoje, apartamenty i obiekty spa. W pobliżu znajduje się także mnóstwo atrakcji, z których mogą skorzystać turyści nocujący w tej części Karpacza.

Około 3 kilometrów od tej ulicy znajduje się miejscowość Ściegny, w której działa miasteczko Western City. Nie tylko dzieci będą się tam świetnie bawić. Na długiej liście atrakcji znajdują się między innymi: byk mechaniczny, strzelnica kowbojka, rzucanie włócznią do bizona, rzucanie lassem, płukanie złota, mini zoo i plac zabaw. Western City gwarantuje znakomitą rozrywkę.
 
W pobliżu ulicy Chopina przebiega zielony szlak turystyczny.  Prowadzi on z jednej strony do Karpacza Górnego, a z drugiej do Schroniska na Przełęczy Okraj. Przełęcz rozdziela dwa szczyty – Kowarski oraz Lasocki. Tuż przy przełęczy znajduje się piękne miasteczko Mała Upa leżące po stronie Czeskiej.  Schronisko na Przełęczy Okraj położony jest na wysokości 1046 m n.p.m.

Wielbiciele jazdy narciarskiej mogą skorzystać ze stoku narciarskiego Relaks. Znajduje się on przy ulicy Obrońców Pokoj 4. Stok "Relaks" jest idealnym miejscem dla rodzin. Trasa zjazdowa wynosi 310 m, w tym wyciąg dla dzieci i początkujących 80m. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt lub skorzystać z usług instruktora w szkółce narciarskiej.

Noclegi przy ul. Chopina gwarantują mnóstwo interesujących atrakcji w pobliżu. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy obiektów oferujących noclegi przy ulicy Chopina w Karpaczu.