ul. Myśliwska w Karpaczu

Ulica Myśliwska to jedna z 95 ulic w Karpaczu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 23 obiektów mieszczących się przy ul. Myśliwskiej. Są one podzielone na następujące kategorie:


Atrakcje (7)

Atrakcje znajdujące się przy ul. Myśliwskiej w KarpaczuFirmy (2)

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Myśliwskiej mają:

Ulica Myśliwska znajduje się malowniczej scenerii w odległości około 1,5 kilometra od Deptaku przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Znajdują się przy niej pensjonaty, ośrodki wczasowe, pokoje, kwatery, hotele, apartamenty i obiekty spa.
 
Przy ul. Myśliwskiej przebiega szlak czerwony, który nazywany jest Głównym Szlakiem Sudeckim imienia Mieczysława Orłowicza. Wychodzi on z samego Karpacza i ciągnie się do Głębocka położonego w okolicach Podgórzyna. Po drodze turyści będą mogli zobaczyć Przełęcz Karkonoską ze schroniskiem „Odrodzenie”, schronisko „Dom Śląski” na Przełęczy pod Śnieżką, oraz schronisko  „Nad Łomniczką”. Szlak czerwony posiada mnóstwo pięknych miejsc z malowniczymi widokami.

W pobliżu ulicy Myśliwskiej znajduje się centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa z letnim torem saneczkowym. Czas przejazdu trwa od 5 do 7 minut. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, ale dzieci poniżej 8 roku życia, muszą zjeżdżać z pełnoletnim opiekunem.

Kilometr od ulicy Myśliwskiej znajduje się główny deptak Karpacza. Jest to doskonałe miejsce dla osób szukających dobrych restauracji z lokalnym jedzeniem. Można również zatrzymać się w którymś ze sklepów z pamiątkami i kupić prawdziwą góralską ciupagę, ubranie z owczej wełny, czy wygodne skórzane kapcie. Można także kupić piękne widokówki z panoramami Karpacza i wysłać rodzinie i znajomym.

Bardzo blisko ulicy Myśliwskiej znajduje się również Kościół Wang. Ta drewniana budowla jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Karpacza. Leży tuż przy szlaku na Śnieżkę i jest jedyną - poza Norwegią - tego typu budowlą w Europie.
Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy obiektów noclegowych znajdujących się przy ulicy Myśliwskiej w Karpaczu.