ul. Turystyczna w Karpaczu

Noclegi (1)

Obiekty noclegowe ul. Turystyczna, Karpacz

Wygląd zewnętrzny obiektu (ul. Turystyczna 5) zapowiada udany pobyt w willi Villa Winterpol w Karpaczu.
Willa Villa Winterpol - sofa w pokoju

Villa Winterpol

Karpacz, Willa

W naszym obiekcie do Państwa dyspozycji znajduje się 15 komfortowych, przestronnych i nowocześnie wykończonych pokoi. Każdy pokój oferuje możliwość pobytu od 2 do 4 osób. Pokoje posiadają widok na stok narciarski lub las.

Bon 500+
od 120 złza nocZapytaj o nocleg

Ulica Turystyczna to jedna z 95 ulic w Karpaczu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 9 obiektów mieszczących się przy ul. Turystycznej. Są one podzielone na następujące kategorie:


Atrakcje (14)

Atrakcje znajdujące się przy ul. Turystycznej w Karpaczu


Firmy (1)

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Turystycznej mają:

Doskonałym miejscem na spędzenie urlopu jest ulica Turystyczna. Znajduje się ona w pobliżu kilku szlaków turystycznych i innych atrakcji turystycznych w Karpaczu i biegnie wzdłuż rzeki Łomnicy. Przy ulicy Turystycznej  w Karpaczu znajdują się pensjonaty, hotele, obiekty spa, prywatne kwatery i ośrodki wypoczynkowe oferujące pokoje.

Jest to doskonałe miejsce wypadowe w góry. W pobliżu znajduje się żółty szlak turystyczny, którym dojdziemy do Schroniska „Strzecha Akademicka”. Trudniejszym czarnym pieszym szlakiem można dojść do Domu Śląskiego znajdującego się pod samą Śnieżką. Do tego samego punktu prowadzi również szlak czerwony, którym wędrując możemy zwiedzić schronisko „Nad Łomniczką”. Skręcając w ulicę Gimnazjalną, a później ulicę Leśną, dojdziemy do zielonego szlaku prowadzącego do Przełęczy Okraj.
 
W pobliżu ul. Turystycznej znajdują się również Muzeum Karkonoskich Tajemnic. W 2011 roku w tym miejscu wykopano tajemniczy kostur, który nazwano kosturem Ducha Gór.  Obecnie znajduje się on w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.

Warto również odwiedzić zabytkową Świątynię Wang. Jest to przepiękny obiekt pochodzący z XIII wieku, który został przeniesiony z Norwegii. Kościół jest dzisiaj miejscem zgromadzeń wyznania Ewangelicko-Augsbuskiego.
 
W odległości około kilometra od ulicy turystycznej znajduje się Park Wodny Tropikana. Jest to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, jak również dla osób, które pragną odpocząć w jacuzzi lub saunach.

Poniżej znajduje się lista obiektów noclegowych przy ulicy Turystycznej w Karpaczu.